GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

PayU z platnościami Apple Pay na polskim rynku

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-10-10 16:25 - czytano: 375 razy - dodaj komentarz
PayU z platnościami Apple Pay na polskim rynkuPayU oferuje płatności Apple Pay sklepom i serwisom internetowym w Polsce od końca września br. Pierwszymi miejscami w sieci, gdzie już teraz można zapłacić za pomocą cyfrowego portfela, są serwisy Fundacji Siepomaga - Siepomaga oraz RatujemyZwierzaki Apple Pay to kolejne rozwiązanie upraszczające proces zakupowy wprowadzone przez PayU – lidera płatności internetowych w Polsce. Jest to cyfrowy portfel, który w prosty i szybki sposób pozwala płacić kartą, bez każdorazowego uzupełniania jej danych.
REKLAMA
Dane karty są bezpiecznie przechowywane przez firmę Apple. Aby zapłacić z Apple Pay na telefonie, będąc w sklepie lub serwisie internetowym, wystarczy wybrać płatność PayU, a nstępnie kliknać kafelek ‘Apple Pay’ na stronie z wyborem metod płatności i zatwierdzić transakcję za pomocą touch ID (odcisku palca posiadacza urządzenia).

- Wprowadzając Apple Pay do naszej oferty mieliśmy dwa cele. Z jednej strony chodziło o zapewnienie maksymalnej wygody wszystkim użytkownikom końcowym, którzy mają możliwość skorzystania z całego spektrum szybkich i bezpiecznych metod płatności, z drugiej - dostarczenie najnowocześniejszych płatności mobilnych naszym partnerom. Nie mamy wątpliwości, że płatność Apple Pay zostanie bardzo dobrze przyjęta przez konsumentów w Polsce – mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, Poland Country Manager w PayU.

Płatności mobilne w słusznym celu Płatność Apple Pay jest dostępna w ofercie PayU od końca września br. i sukcesywnie wdrażają ją kolejne sklepy i serwisy internetowe. Pierwszymi miejscami w sieci, gdzie już można przetestować cyfrowy portfel są serwisy Siepomaga.pl oraz RatujemyZwierzaki.pl. Działanie Apple Pay warto przetestować wspierając jedną ze zbiórek zorganizowanych na Siepomaga.pl, np. pomoc dla małej Martynki. Dla fundacji wprowadzenie mobilnych metod płatności to jeden z kluczowych aspektów działalności – łatwy proces przekazania darowizny przez darczyńcę często decyduje o sukcesie zbiórki.

Wdrażanie najnowszych rozwiązań pomaga spełniać misję Siepomaga.pl: łączyć ludzi i technologię w celu ratowania zdrowia i życia, by zmieniać świat na lepsze.

- Bardzo nas cieszy, że to właśnie na Siepomaga.pl, jako jednym z pierwszych serwisów w Polsce, wdrożyliśmy rozwiązanie Apple Pay. Udostępniamy naszym użytkownikom najnowsze i najbardziej komfortowe rozwiązanie płatnicze, a przez to wskazujemy nowe możliwości wspierania potrzebujących. Dzięki takim partnerom, jak PayU, które umożliwiło nam integrację cyfrowego portfela od Apple, jesteśmy jedną z najnowocześniejszych platform crowdfundingowych nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Kilka dni temu wskaźnik wpłat na Siepomaga przekroczył rekordowe 300 mln zł - mówi Monika Urban, prezes Fundacji Siepomaga.

Płatność z Apple Pay jest dostępna dla wybranych przeglądarek oraz urządzeń (telefonów i komputerów) firmy Apple.
Źródło: PayU
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: