GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Multimedia Polska stale rozwija ofertę usługową telewizji cyfrowej

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-10-30 15:15 - czytano: 1033 razy - dodaj komentarz
Multimedia Polska stale rozwija ofertę usługową telewizji cyfrowejOperator telekomunikacyjny Multimedia Polska stale rozwija ofertę usługową telewizji cyfrowej. Sukcesem zakończyło się wdrożenie w Koninie najnowszego rozwiązania technologicznego tj. upgrade istniejącego oprogramowania dekoderów abonenckich oraz centralnych systemów dostarczania treści wideo . Tym samym rozpoczyna się proces szerokiego wdrażania oprogramowania w ogólnopolskiej sieci Multimediów.
REKLAMA
-  Unikatowym na skalę polską i europejską osiągnięciem Multimedia jest wdrażanie nowych funkcjonalności takich jak Catch Up TV– możliwość obejrzenia pozycji programowych do siedmiu dni wstecz, nPVR – możliwość zlecania własnych nagrań w chmurze czy personalizowane rekomendacje. Zestaw nowych funkcjonalności został po raz pierwszy uruchomiony w Koninie i w ciągu kilku miesięcy usługi te będą oferowane praktycznie wszędzie tam, gdzie dociera oferta telewizji cyfrowej Multimediów. Dekodery abonenckie (nowe funkcjonalności będą dostępne w ok. 50% już zamontowanych urządzeń) automatycznie pobiorą i zaktualizują oprogramowanie, bez konieczności jakichkolwiek działań abonenta – komentuje Bartłomiej Kasiński, dyrektor Pionu Strategii i Rozwoju Multimediów.

Dlaczego ta nowa oferta jest wyjątkowa? Bo jest niezwykle wygodna! Widz nie musi śledzić ramówek programowych, bo może stworzyć własną listę programów, system rekomendacji uczy się jego preferencji i sam podpowiada pozycje, które danego widza powinny zainteresować. Nie musi ich nagrywać, bo same się nagrywają (w usłudze Catch Up TV, do siedmiu dni wstecz). Gdy zacznie oglądać film po godzinie od jego rozpoczęcia, może cofnąć emisję do początku itd.

FUNKCJA CATCH UP TV
Dzięki funkcji Catch Up TV możliwe jest oglądanie już zakończonych programów do kilku dni wstecz. Nie trzeba planować, śledzić ramówek.

FUNKCJA STARTOVER
Dzięki funkcji Startover możliwe jest obejrzenie od początku trwających już programów, niezależnie od tego jak długo ten program trwa.

NAGRYWARKA SIECIOWA nPVR
Funkcja nagrywania w chmurze umożliwia dostęp do nagrań przechowywanych na serwerze zdalnym. Nagrania w chmurze po pewnym czasie zostają usunięte z listy nagrań.

Ktoś policzył liczbę programów   dostępnych w danym tygodniu. Przyjmijmy, że mamy ponad 100 kanałów razy 7dni razy 24h daje to kilkanaście tysięcy pozycji. Trudno wybrać bez odpowiednich rekomendacji.
Źródło: Multimedia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: