GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

MyWebEye - nowa aplikacja dla lekkich pojazdów dostawczych już dostępna

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-12-12 15:30 - czytano: 274 razy - dodaj komentarz
MyWebEye - nowa aplikacja dla lekkich pojazdów dostawczych już dostępna Zgodnie z danymi “Fleet Management in Europe” rynek LCVs od kilku lat dynamicznie się rozwija. Trend ten dostrzega węgierska spółka WebEye, która od jesieni wprowadziła do swojej oferty rozwiązanie, dedykowane dla lekkich pojazdów dostawczych. Najnowsze trendy wyraźnie wyznaczają przyszłość biznesowego transportu drogowego. Z danych Eurostatu wynika, że aż 45% Polaków kupuje przez internet. Rynek e-zakupów cały czas dynamicznie rośnie.
REKLAMA
Dynamiczny wzrost zainteresowania zakupami przez Internet oznacza ogromne obciążenie dla spedytorów, którzy próbują sprostać wyzwaniom stawianym przez branżę transportową. Kluczową rolę w tym procesie odgrywają  tzw. lekkie pojazdy użytkowe (LCV - light commercial vehicle), dla których węgierski dostawca rozwiązań telematycznych stworzył dedykowane rozwiązanie o nazwie MyWebEye.

- Zgodnie z naszą nową strategią marketingową chcemy otworzyć się na obsługę firm, posiadających również małe i średnie pojazdy komercyjne. Stworzyliśmy rozwiązanie MyWebEye, bo dostrzegamy potencjał w dynamicznie rozwijającym się rynku LCV. W osiągnięciu tego celu ma nam pomóc łatwe i tanie w obsłudze rozwiązanie MyWebEye. Jest ono dostępne w trzech kluczowych dla naszej firmy krajach Europy Środkowej i Wschodniej, czyli na Węgrzech, w Rumunii oraz w Polsce - tłumaczy Levente Tóth, zastępca CEO WebEye Telematics Zrt ds. sprzedaży.


Nowy produkt, wiele funkcjonalności

Pomiar zużycia paliwa, monitorowanie ruchu pojazdów w czasie rzeczywistym, zdalny harmonogram pracy, optymalne wykorzystanie floty, przewidywanie czasu przyjazdu czy analiza stylu jazdy kierowców - między innymi te funkcje zostały uwzględnione w ofercie, skierowanej do segmentu lekkich pojazdów użytkowych. Zakres funkcji, które są dostępne w aplikacji, został dostosowany  specjalnie do potrzeb nowej grupy docelowej. Rozwiązanie ma ułatwiać pracę spedytorów i kierowców, a w efekcie obniżyć koszty administracyjne i serwisowe firm transportowych. Usługa MyWebEye umożliwia monitorowanie tych wszystkich parametrów online, jest łatwa w obsłudze i przy okazji  atrakcyjna cenowo dzięki niskiej opłacie, pobieranej co miesiąc.
Na razie nowe rozwiązanie będzie dostępne dla firm z Węgier, Rumunii oraz Polski.

WebEye to czołowy dostawca aplikacji telematycznych, za pomocą których ułatwia swoim partnerom przewozowym, spedycyjnym i logistycznym efektywną organizację pracy. Usługi WebEye są nastawione m.in. na analizę parametrów eksploatacyjnych pojazdów, szybką komunikację oraz zmniejszenie ilości zużytego paliwa. Rozwiązania informatyczne firmy są obecnie dostępne w 14 krajach europejskich.
Źródło: Webeye
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: