GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Polska wersja aplikacji mobilnej do nauki języków obcych już dostępna

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-01-11 15:09 - czytano: 278 razy - dodaj komentarz
Polska wersja aplikacji mobilnej do nauki języków obcych już dostępnaBijąca rekordy popularności aplikacja mobilna do nauki języków obcych jest już dostępna dla polskich użytkowników. Według raportu Priori Data, platformy analizującej ilość pobrań aplikacji w sklepach App Store i Google Play, Babbel znajduje się w ścisłej czołówce. Firma z Berlina, założona w 2007 roku, wprowadza w swoim oprogramowaniu ósmy język wyświetlania. Już teraz po polsku możemy uczyć się angielskiego i niemieckiego.
REKLAMA
Kursy Babbel są skierowane do osób początkujących oraz bardziej zaawansowanych. Znajdziemy w nich zarówno krótkie dialogi, jak i słownictwo tematyczne związane na przykład z podróżami i wypoczynkiem.

Raport przeprowadzony przez portal Pracuj.pl dowodzi, że osoby ze znajomością języków obcych mogą liczyć na wzrost zarobków nawet o 35% . Z tego względu zespół Babbel przygotował także specjalne lekcje dla Polaków, którzy chcą rozwijać karierę w ważnych sektorach rynkowych. W aplikacji można znaleźć takie kursy jak: Business English, English for: Medical Professionals, Gastronomy, Hospitality & Hotel Staff.

Naszym celem jest ułatwienie wszystkim nauki języków – mówi Katharina Coleman, Head of International Growth z Babbel. – Dzięki wprowadzeniu polskiej wersji aplikacji jesteśmy coraz bliżej osiągnięcia tego celu – dodaje. Aplikacja dostępna jest globalnie, dlatego też mogą z niej korzystać Polacy na całym świecie. W samych Niemczech mieszkają ich około 2 miliony, a w Wielkiej Brytanii około miliona .

Wdrażanie nowego języka systemowego jest dla Babbel sporym wydarzeniem, gdyż każdy kurs jest wtedy opracowywany od zera. – Fakt, iż język polski jako język nauki jest integralną częścią naszej aplikacji od 2011 roku, pomógł nam w nieznacznym stopniu – mówi Geoff Stead, Chief Product Officer z Babbel. – Tworząc nasze kursy, zawsze koncentrujemy się na charakterystyce języka ojczystego z perspektywy danego użytkownika oraz na jego wiedzy i doświadczeniu. Na przykład w polskim nie ma rodzajników, a z kolei w gramatyce ważną rolę odgrywa płeć (widoczna np. w formach przeszłych), czym wyraźnie różni się on od angielskiego i niemieckiego. Opracowując nasze kursy, wzięliśmy pod uwagę te wszystkie różnice i podobieństwa – zaznacza Geoff Stead.

Dzięki wprowadzeniu polskiego jako języka systemowego Babbel oferuje obecnie 93 kombinacje językowe. Decyzja o wdrożeniu polskiej wersji interfejsu była w dużej mierze uzależniona od popytu oraz ogromnego potencjału na rynku lokalnym: prawie 70% Polaków uczy się już jednego lub kilku języków – zwłaszcza angielskiego i niemieckiego. Warto dodać, że ten trend rośnie w siłę. Wyniki ankiety przeprowadzonej przez Babbel  wśród swoich użytkowników pokazały, że podczas nauki języka do ich głównych celów należą samodoskonalenie i zwiększenie możliwości rozwoju kariery zawodowej. Jest to uzasadnione, ponieważ firmy w kraju nad Wisłą coraz częściej poszukują pracowników ze znajomością języków obcych.

Korzystanie z Babbel w polskiej wersji językowej jest możliwe na stronie internetowej www.babbel.com lub po pobraniu aplikacji na urządzenia mobilne w systemach Android i iOS. Aplikacja działa także w trybie offline. Ceny subskrypcji zaczynają się już od 19,99 zł na miesiąc.
Źródło: Babbel
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: