GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Wesprzyj WOŚP z aplikacją PayU i odbierz specjalne podziękowanie od Jurka Owsiaka

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-01-11 15:36 - czytano: 367 razy - dodaj komentarz
Wesprzyj WOŚP z aplikacją PayU i odbierz specjalne podziękowanie od Jurka OwsiakaPayU już od 17 lat jest partnerem finansowym WOŚP w internecie. Operator płatności, doskonale znany wszystkim kupującym online, zapewnia bezpiczne i łatwe w użyciu rozwiązanie, dzięki któremu każdy może wesprzeć Orkiestrę nie wychodząc z domu. Facebook, Onet.pl, eSkarbonka, Siepomaga.pl, Wspieram.to, Zrzutka.pl, strona wosp.org.pl, aplikacja PLAY, oraz aukcje charytatywne Allegro dla WOŚP – wszędzie tam można wesprzeć finansowo zbiórkę 27. Finału Orkiestry, korzystając z
REKLAMA
najpopularniejszych metod płatności znanych z zakupów internetowych.

Wpłaty na konto Fundacji są bezpiecznie przekazywane za pomocą szybkiego e-przelewu (tzw. pay by linka), kart płatniczych, BLIKA lub najnowocześniejszych metod płatności mobilnych, takich jak np. cyfrowy portfel Google Pay. Każda kwota wpłacona za pośrednictwem PayU poprzez zbiórki internetowe i aukcje charytatywne trafia w całości na rachunek WOŚP. We współpracy z PayU została również przygotowana aplikacja umożliwiająca wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Facebooku (https://wospapp.payu.com/). Dzięki niej użytkownicy mogą wpłacać środki na rzecz Fundacji zarówno w dniu wielkiego finału, jak i przez cały rok. Konto WOŚP można zasilić dowolnie wybraną kwotą. Po wskazaniu wartości datku aplikacja kieruje bezpośrednio do formatki płatniczej PayU, gdzie wybiera się ulubioną metodę płatności.

Po dokonaniu wpłaty na każdego internetowego darczyńcę czeka specjalna niespodzianka – imienne podziękowanie od samego Jurka Owsiaka przygotowane przez Vintom. PayU wspiera Fundację WOŚP od 17 lat, udostępniając za każdym razem najwygodniejsze metody płatności online dla użytkowników.

- Za naszym pośrednictwem można również brać udział w internetowych aukcjach charytatywnych. Jesteśmy dumni z tej współpracy i chcemy dalej przyczyniać się do poprawy warunków leczenia małych pacjentów – mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, Country Manager i Członek Zarządu PayU w Polsce. PayU zachęca również do przekazywania na rzecz WOŚP regularnych datków przez cały rok.

Comiesięczne wpłaty ułatwi zlecenie stałej płatności PayU. Dzięki niej ustalona przez użytkownika kwota co miesiąc będzie automatycznie przelewana na konto Fundacji. Środki zebrane podczas 27. Finału WOŚP na zbiórkach internetowych zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Źródło: PayU
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: