GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

w Plush ABO z biegiem czasu dostajesz więcej

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-01-31 15:26 - czytano: 258 razy - dodaj komentarz
w Plush ABO z biegiem czasu dostajesz więcejJeżeli macie już telefon, który Wam odpowiada i szukacie dobrej, elastycznej oferty, warto zainteresować się tym, co przygotowaliśmy dla Was w Plush ABO. Nie wszyscy może wiedzą, ale znajdziemy tam specjalny typ abonamentu, który działa jak oferta na kartę – możemy go w każdej chwili aktywować oraz w każdej przerwać. Sprawdźmy, co możemy dzięki temu zyskać i jakie promocje na nas czekają.
REKLAMA
Dla osób posiadających już swój smartfon, w Plush ABO przygotowaliśmy ciekawą ofertę abonamentu w ramach umowy na czas nieokreślony, w której za 25 złotych miesięcznie otrzymamy szereg benefitów. Przede wszystkim, jej największą zaletą jest elastyczność.

W Plush ABO z czasem dostajesz jeszcze więcej internetu
Wszystkich, którzy chętnie i często korzystają z internetu mobilnego w smartfonie z pewnością ucieszy to, że w Plush ABO w ofercie z umową na czas nieokreślony ilość gigabajtów do wykorzystania w ramach miesięcznej paczki danych rośnie z biegiem czasu. Aby przedstawić Wam co i kiedy zyskujecie, przygotowaliśmy tabelę, w której w pokazujemy kolejne kamienie milowe i bonusowe gigsy, które się z nimi wiążą:

Warto dodać, że już na start otrzymujecie pakiet danych o wielkości 10 GB, zatem po 24 miesiącach co miesiąc będziecie mieli do dyspozycji aż 20 GB!

 Plush ABO to atrakcyjne pakiety dodatkowe
W ramach Plush ABO w ramach abonamentu za 25 zł miesięcznie otrzymujemy dostęp do atrakcyjnych pakietów – Pakietu Video oraz Social free. Dzięki pierwszemu z nich dostajemy aż 10 GB do wykorzystania na przesyłanie lub odbieranie danych na YouTube. Oznacza to, że oglądanie filmów ulubionych twórców lub nawet wysyłanie stworzonych przez nas materiałów nie będzie wiązało się ze zmniejszaniem naszego podstawowego pakietu danych (oczywiście, jeśli nie przekroczymy paczki danych do tego przeznaczonej).

Drugim pakietem, który jest dostępny w Plush ABO jest Pakiet Social free. Zainteresują się nim przede wszystkim ci, którzy często korzystają z aplikacji mediów społecznościowych. Dzięki pakietowi otrzymacie bezpłatny transfer krajowy w aplikacjach Facebook, Whatsapp, Instagram oraz Messenger.

Rozmowy, SMSy i MMSy do wszystkich za darmo         
W Plush ABO otrzymacie również nielimitowane rozmowy na komórki oraz stacjonarne jak i darmowe SMS-y i MMS-y do wszystkich. Jeśli mieszkacie daleko od swoich bliskich, opcja ta będzie szczególnie pomocna. Dzięki niej będziecie mogli być z nimi w bliskim kontakcie. Nic tak nie ucieszy babci czy dziadka jak telefon od wnuczka, który opowie im trochę o tym, jak minął dzień, zapyta o ich samopoczucie i zdrowie. Naprawdę warto!

Podsumowując, wybierając Plush ABO w opcji za 25 zł miesięcznie z umową na czas nieokreślony, otrzymujecie bardzo atrakcyjny pakiet benefitów. Rosnąca z biegiem czasu paczka gigabajtów, korzystne pakiety oraz darmowe i nielimitowane rozmowy do wszystkich, SMS-y oraz MMS-y.
Źródło: Plus
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 1.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: