GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Kampania Do What You Can’t: Samsung prezentuje swoją wizję przyszłości(wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-02-08 16:26 - czytano: 295 razy - dodaj komentarz
Kampania Do What You Can’t: Samsung prezentuje swoją wizję przyszłości(wideo)Kim chcesz być w przyszłości? Projektantem mody, twórcą animacji komputerowych, grafikiem, designerem? Innowacyjne urządzenia Samsung, oparte na najnowocześniejszych technologiach – już niebawem także na 5G – pobudzą Twoją kreatywność. Nieważne, kim chcesz zostać, z urządzeniami Samsung stworzysz swoje jutro.
REKLAMA
Samsung „Do What You Can’t”
W kampanii „Do What You Can’t” Samsung prezentuje swoją wizję przyszłości. Zobacz, jak możesz kreować swoją jutro i jak może wyglądać Twoje codzienne życie dzięki nowoczesnym urządzeniom. Samsung oferuje rozwiązania ułatwiające doskonalenie i rozwój od najmłodszych lat – interaktywne tablice, tablety, pomaga wkroczyć w wirtualną i rozszerzoną rzeczywistość.

Wizja przyszłości Samsung Od 5G, aż po rewolucyjne wyświetlacze – kreujemy przyszłość technologii, abyś Ty mógł kreować przyszłość! Cały czas wdrażamy innowacyjne technologie i prezentujemy coraz nowocześniejsze produkty. Rozwiązania, nad którymi pracujemy pozwolą Ci realizować Twoje pasje i spełniać się zawodowo! Rób to co kochasz! Wykonuj tatuaże za pomocą innowacyjnych urządzeń, projektuj ubrania na interaktywnych tablicach, graj w gry w przestrzeni publicznej.

To wszystko stanie się łatwiejsze dzięki urządzeniom Samsung i niebawem także 5G, która m.in. umożliwi dużo szybsze przesyłanie i pobieranie danych, a także pozbawi nas problemów związanych z przeciążeniami sieci!

Twój rozwój i Twoje zdrowie
Nie tylko rozwijamy technologie, które umożliwiają Ci rozwój, ale także dbamy o Twoje zdrowie. Udoskonalamy urządzenia noszone takie jak Galaxy Watch i aplikację Samsung S Health, które pozwalają na monitorowanie Twojego zdrowia. Tworzymy też ultradźwiękowe urządzenia medyczne, które pozwalają lekarzom na zaawansowane obrazowanie stanu zdrowia pacjentów. Zaangażowanie w projektowanie urządzeń opartych na technologii 5G to przyszłość, w którą inwestujemy! Wierzymy, że wielkość można osiągnąć, podążając swoją drogą i czerpiąc z nowoczesnych rozwiązań.

Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: