GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aruba AP-510 - nowa seria punktów dostępowych w standardzie 802.11ax

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-03-15 15:23 - czytano: 443 razy - dodaj komentarz
Aruba AP-510 - nowa seria punktów dostępowych w standardzie 802.11axAruba rozszerza ofertę punktów dostępowych dla sieci kampusowych. Do sprzedaży trafiły urządzenia nowej serii 510 z interfejsem 802.11ax (Wi-Fi 6), które dzięki połączeniu z innowacyjnym oprogramowaniem Aruba zapewniają wysoką wydajność połączeń dla urządzeń mobilnych oraz IoT w dowolnym środowisku. Urządzenia serii 510 do użytku wewnątrz budynków są w stanie obsługiwać jednocześnie wielu użytkowników w zagęszczonych środowiskach sieciowych.
REKLAMA
Funkcja ClientMatch grupuje klientów sieci w taki sposób, aby łączyli się oni z najbardziej wydajnymi punktami dostępowymi i wykorzystywali pełnię możliwości interfejsu 802.11ax. Nowe punkty dostępowe umożliwiają nawet czterokrotnie wyższą wydajność sieci w porównaniu z punktami działającymi w standardzie 802.11ac.

Dodatkowymi atutami serii 510 są certyfikowane zabezpieczenia WPA3, stała łączność oraz kontrola wydajności urządzenia realizowana dzięki mechanizmom AI. Wbudowane w punkt dostępowy interfejsy Bluetooth oraz Zigbee umożliwiają integracje z urządzeniami IoT wykorzystującymi te protokoły. Co ciekawe, wysoka wydajność i funkcjonalność idzie w parze z ekologią, ponieważ w trybie Green AP urządzenie oszczędza nawet 70% energii elektrycznej.

Zaawansowani użytkownicy docenią duże możliwości urządzeń AP-510, które obsługują do 256 urządzeń klienckich i do 16 identyfikatorów BSSID oraz nadają w częstotliwości 5 GHz 802.11ax 4x4 MIMO i 2,4 GHz 802.11ax 2x2 MIMO. Szczegółowa specyfikacja jest dostępna na stronie producenta .

Nowe punkty dostępowe występują zarówno w wersji z anteną wewnętrzną jak i zewnętrzną. Można je zasilać z gniazda elektrycznego lub poprzez PoE. Są też wyposażone w standardowy adapter do mocowania na szynie montażowej. Producent zapewnia działanie urządzenia w szerokim zakresie temperatur 0 - 50 st. C. oraz przy wilgotności sięgającej 90%.

Urządzenia Aruba AP-510 można już wypożyczyć do testów.
Źródło: Veracomp
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: