GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Majówka z polskimi filmami w Netia VOD

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2019-04-30 15:34 - czytano: 1890 razy - dodaj komentarz
Majówka z polskimi filmami w Netia VODPrzed nami długi weekend majowy. Dla wszystkich domatorów i fanów polskiego kina przygotowaliśmy nową, promocyjną zakładkę w naszej wypożyczalni VOD, a w niej same polskie produkcje w mocno obniżonych cenach. Planujesz spotkanie z przyjaciółkami? Na babskie wieczory polecamy Sztukę Kochania. Historię Michaliny Wisłockiej oraz Moje córki krowy. "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” Oparty na faktach firm, przedstawiający rewolucję seksualną w wersji PRL.
REKLAMA
„Moje córki krowy”
Historia dwóch sióstr, których życie wywraca się do góry nogami, gdy w rodzinie pojawia się przypadek śmiertelnej choroby. Siostry niezbyt za sobą przepadają i kompletnie się nie rozumieją. Choroba, a w konsekwencji utrata jednego z rodziców zmuszają je do wspólnego działania.

A dla fanów mocnego kina przygotowaliśmy:

„Pitbull. Ostatni pies”
Polski film sensacyjny, wyreżyserowany przez Władysława Pasikowskiego. Po śmierci Soczka – jednego z policjantów, toczy się śledztwo. Stołeczny komendant ściąga do Warszawy Despero, Metyla oraz Nielta, zwanego Quantico, którzy maja za zadnie powstrzymać tocząca się wojnę gangów. Jednak do walki nad dominacją miasta dołącza trzeci gracz – tzw. Czarna Wdowa.

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety”

W 2015 roku 40 proc. funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich jest Zuza i Jadźka. Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia im dużo wyzwań. A to nie wszystkie problemy, jakie na nich czekają – ich życie prywatne jest równie skomplikowane.

Wśród naszych propozycji nie może zabraknąć innych popularnych, polskich produkcji:  

„Gotowi na wszystko. Extrerminator”
Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową. Czas jednak zweryfikował ich plany. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – obecna Pani burmistrz okazuje się wielką fanką zespołu. Obiecuje wesprzeć ich unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk…

 „Juliusz”
Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki, którego głównym problemem w życiu jest ojciec – rozrywkowy artysta-malarz. Drugi zawał nie wpływa znacząco na jego obecny styl życia. Juliusz będzie musiał znaleźć inny sposób, aby wpłynąć na jego zachowanie.

„Kler”

Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę zdarzenia, z którego z cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na dalsze życie każdego z nich.

„303. Bitwa o Anglie”

Rok 1940. Władze i ludność Wielkiej Brytanii z rosnącym przerażeniem patrzą na inwazję niemieckiej armii na Europę. Rozpoczyna się bitwa o Anglię. Z pomocą przybywają doborowi polscy lotnicy.

„Sztuka kochania…”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Gotowi na wszystko. Extrerminator” oraz „Moje córki krowy” kosztują po 4,99 zł, a pozostałe wymienione po 7.99 zł.  Promocja będzie dostępna do 6 maja.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: