GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

UPC - Pakiet Microsoft 365 Business Basic przez 6 miesięcy za 0 zł

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-05-21 14:49 - czytano: 192 razy - dodaj komentarz
UPC - Pakiet Microsoft 365 Business Basic przez 6 miesięcy za 0 złUPC Biznes wraz z Microsoft wspierają firmy w transformacji cyfrowej i oferują kolejne rozwiązanie, które skutecznie usprawni ich działania w sferze online - Microsoft 365 Business Basic. Licencja jest dostępna dla klientów biznesowych UPC Polska za darmo przez 6 miesięcy przy 12-miesięcznym zobowiązaniu. Pakiet wesprze firmę i jej pracowników w efektywnej pracy zdalnej.
REKLAMA
Pakiet Microsoft 365 Business Basic to zestaw narzędzi dostępnych na dowolnym urządzeniu, pozwalających na swobodną pracę nie tylko w biurze, lecz również z każdego innego miejsca. Oferowany pakiet to między innymi możliwość pracy na dokumentach tekstowych Word, arkuszach kalkulacyjnych Excel i prezentacjach PowerPoint w wersjach online, czyli bez konieczności instalowania oprogramowania. Dzięki temu nawet 300 użytkowników może jednocześnie pracować na jednej, aktualnej wersji pliku, bez potrzeby jego przesyłania.

Pakiet Microsoft 365 Business Basic to również możliwość wygodnego zarządzania i udostępniania plików w chmurze, dzięki przestrzeni dyskowej o pojemności 1TB w usłudze OneDrive dla Firm. Do dyspozycji klienta jest również profesjonalna skrzynka pocztowa klasy biznes w usłudze Microsoft Exchange z pamięcią 50 GB.

Podczas pracy zdalnej warto zadbać o stały kontakt z pracownikami i klientami. Rozwiązanie Microsoft Teams pozwala na organizację konferencji audio, wideo czy prezentacje online w ramach zespołu i poza nim, na kontakt z rodziną i znajomymi oraz dzieci z nauczycielami czy kolegami. Dodatkowo, dzięki usłudze SharePoint, łatwo dzielić się informacjami, wiedzą i procesami.
Klienci UPC Biznes już teraz mogą skorzystać ze wszystkich powyższych rozwiązań w ramach pakietu Microsoft 365 Business Basic bez dodatkowych opłat przez 6 miesięcy. Po upływie tego okresu opłata wyniesie 16 zł netto miesięcznie przez kolejne 6 miesięcy.
Źródło: UPC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: