GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Stylowy LG VELVET rozpoczyna erę nowej elegancji

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-06-17 15:13 - czytano: 826 razy - dodaj komentarz
Stylowy LG VELVET rozpoczyna erę nowej elegancjiJuż w czerwcu, tuż po oficjalnej premierze, najnowszy smartfon LG VELVET zostanie wprowadzony na kluczowe rynki Europy. Zadebiutuje on w Polsce pod koniec czerwca, jak również w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii i na Węgrzech, a w kolejnych tygodniach będzie dostępny w krajach Ameryki Północnej, Azji, Bliskiego Wschodu, Afryki i Ameryki Łacińskiej.
REKLAMA
Nowy design smartfona LG VELVET, charakteryzujący się łagodnymi, zaokrąglonymi liniami oraz symetrycznymi krawędziami z przodu i z tyłu, wywodzi się z koncepcji 3D Arc Design. Gładkie, polerowane powierzchnie, połyskujące kolory i eleganckie akcenty, takie jak obiektywy aparatów kojarzące się ze spadającymi kroplami wody, sprawiają, że LG VELVET wyróżnia się na tle innych telefonów tej klasy. Dzięki nowej, inspirowanej naturą, koncepcji wzorniczej LG VELVET ma wyjątkowy wygląd i dobrze leży w dłoni.

Wyróżniającą cechą wyglądu LG VELVET jest smukły profil o grubości 7,9 mm. Stworzenie tak smukłego modelu stało się możliwe tylko dzięki połączeniu wyświetlacza P-OLED Cinematic FullVision o przekątnej 6,8 cala oraz układu Snapdragon 765G. Jest to pierwsza platforma mobilna, w której firma Qualcomm zintegrowała procesor i modem 5G zapewniając znakomitą wydajność, a jednocześnie zmniejszając wymiary obudowy i obniżając pobór mocy. LG VELVET oraz kompatybilny z nim, udoskonalony dodatkowy ekran LG Dual Screen współpracują z aktywnymi rysikami.

LG VELVET został wyposażony w procesor Snapdragon 765G, który zapewnia wyjątkową wydajność, odpowiednią nawet do najbardziej wymagających zastosowań w sieci 5G (również w istniejącej infrastrukturze w Polsce), a także umożliwia inteligentne rejestrowanie obrazu przez kilka aparatów, czy płynne wyświetlanie dynamicznych gier.


- Ważnym atutem procesora jest też zmniejszony pobór mocy, dzięki czemu akumulator smartfona może wystarczyć na cały dzień. Bardzo cieszy nas kontynuacja współpracy z LG, dzięki której powstał smartfon pozwalający jeszcze większej grupie Klientów na korzystanie z sieci 5G -Alex Katouzian, wiceprezes i dyrektor generalny działu Mobile Business firmy Qualcomm Technologies, Inc.

Ze względu na dobrze leżący w dłoni 6,8-calowy wyświetlacz P-OLED Cinematic FullVision o formacie 20,5:9, smartfon LG VELVET zapewnia fascynujące wrażenia wzrokowe, zarówno podczas gier, jak i przy oglądaniu filmów.

Chcąc ograniczyć reagowanie na przypadkowe dotknięcie jasnego ekranu o lekko zaokrąglonych brzegach, firma LG opracowała algorytm Grip Suppression, rozróżniający celowe i niezamierzone dotknięcia wyświetlacza. Chcąc zapewnić realistyczny dźwięk o bogatych szczegółach, który dorównuje wspaniałej jakości obrazu, firma LG wyposażyła smartfon VELVET w głośniki stereofoniczne oraz procesor dźwięku LG Sound Engine.

Użytkownicy będą też zadowoleni z faktu, iż LG VELVET posiada gniazdo słuchawkowe, które stało się rzadkością w większości nowoczesnych smartfonów.

Smartfon LG VELVET jest wyposażony w zestaw zaawansowanych funkcji przetwarzania obrazu LG Creator’s Kit, który pozwala w pełni wykorzystać możliwości zarówno wszystkich aparatów smartfona, w tym głównego o rozdzielczości 48 MP, jak i unikalnego oprogramowania.
Regulowana prędkość klatek Timelapse Control pozwala użytkownikom na precyzyjne kontrolowanie szybkości, z jaką mają być odtwarzane nagrania wideo, podczas gdy funkcja nagrań ASMR wykorzystująca dwa mikrofony o wysokiej czułości rejestruje szczegóły najdelikatniejszych dźwięków.

Funkcja Voice Bokeh redukuje szumy tła podczas filmowania, aby ułatwić skupienie uwagi na głównym temacie, natomiast funkcje 3D AR Sticker i 3D Photo Effect​ sprawiają, że portretowanie rodziny i znajomych jest jeszcze bardziej kreatywne.

Z myślą o zróżnicowanych gustach Klientów, LG opracowała różnorodne, inspirowane barwami natury, wersje kolorystyczne LG VELVET, takie jak iluzja zachodu słońca Illusion Sunset, zielona Aurora Green, biała Aurora White i szara Aurora Gray. Ponadto, wkrótce będą też dostępne inne wersje - srebrna Aurora Silver i czarna New Black.

Wersja Illusion Sunset jest szczególna, ponieważ LG po raz pierwszy zastosowała specjalnie zaprojektowany deseń z linii oddalonych od siebie o mniej niż jeden mikrometr (czyli jedną setną grubości ludzkiego włosa). Deseń ten został pokryty specjalną powłoką wykonaną z nano warstw, dzięki czemu uzyskuje się niespotykany efekt załamania światła.

-Uważamy, że klienci oczekują dziś od smartfonów więcej niż sztampowego wzornictwa i standardowych funkcji. Dlatego zaprojektowaliśmy LG VELVET jako smartfon o wyglądzie, którego nie można pomylić z żadnym innym urządzeniem, a także wyposażaliśmy go w unikalne funkcje. LG VELVET jest symbolem zmiany w podejściu do projektowania i marketingu smartfonów. - Johan Chung, wiceprezes ds. sprzedaży zagranicznej i marketingu w dziale LG Mobile Communications.
Źródło: LG
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: