GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Rabat 30proc. na akcesoria TelForceOne od T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-07-30 15:34 - czytano: 159 razy - dodaj komentarz
Rabat 30proc. na akcesoria TelForceOne od T-MobilePodczas wakacji smartfony pomagają nam wyszukiwać najlepsze trasy, noclegi, polecane miejsc do odwiedzenia – pełna bateria lub możliwość szybkiego podładowania telefonu to w tym okresie podstawa. Właśnie dlatego w ramach cotygodniowej akcji Happy Fridays T-Mobile oferuje swoim klientom voucher uprawniający do zniżki 30% na zakup wybranych akcesoriów firmy TelForceOne, takich jak ładowarki czy powerbanki. Bonus można aktywować od 31 lipca do 2 sierpnia,
REKLAMA
zaś kod rabatowy można wykorzystać maksymalnie do 8 sierpnia.

Smartfony to dziś nieodzowny element naszej codzienności – również na wakacjach. Aby urządzenia te były pełne energii, a użytkownicy mogli korzystać z nich swobodnie w każdym momencie, T-Mobile wraz z firmą TelForceOne przygotował kod zniżkowy dla klientów indywidualnych usług abonamentowych oraz ofert MIX i T-Mobile na kartę.

Voucher upoważnia do 30% rabatu na wybrane akcesoria z kategorii tzn. szybkiego ładowania, czyli powerbanki, ładowarki sieciowe i samochodowe, kable (m.in. USB, micro-USB, magnetyczne) TelForceOne. Każdy użytkownik może zamówić i zakupić w ramach tej promocji maksymalnie trzy wybrane produkty.

Szybka aktywacja rabatu na dwa sposoby
Tradycyjnie aktywacji promocyjnej oferty T-Mobile można dokonać w weekend – od piątku 31 lipca do niedzieli 2 sierpnia do końca dnia. Osoby zainteresowane tym bonusem mogą odebrać go na dwa sposoby – w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez bezpłatny SMS o treści „HF” na numer 80800.

Po otrzymaniu vouchera klienci mogą zrealizować go w wybranych sklepach, salonach firmowych oraz autoryzowanych punktach sprzedaży T-Mobile od piątku 31 lipca do soboty 8 sierpnia. Użytkownik odbierając kod rabatowy w aplikacji będzie od razu deklarował, jakie akcesoria TelForceOne chciałby kupić taniej oraz będzie musiał określić punkt odbioru zamówienia. Zaś osoby odbierające kod poprzez SMS otrzymają link, gdzie będą mogły zapoznać się z akcesoriami objętymi promocją oraz dostępnymi punktami sprzedaży.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: