GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

TP-Link wprowadza do sprzedaży kolejny wzmacniacz sygnału WiFi 6 – RE605X

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2020-12-15 12:57 - czytano: 1505 razy - dodaj komentarz
TP-Link wprowadza do sprzedaży kolejny wzmacniacz sygnału WiFi 6 – RE605XRE605X to kolejny w ofercie TP-Link (po RE505X) range extender z obsługą standardu WiFi 6. Polecany jest szczególnie w miejscach, w których konieczne jest zwiększenie zasięgu WiFi. Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze. RE605X znajdzie zastosowanie w miejscach, w których sygnał jest zbyt słaby, aby transmisja danych przebiegała bez zakłóceń. RE605X likwiduje martwe strefy oraz zapewnia płynne połączenie z siecią urządzeniom w całym domu.
REKLAMA
Extender pracuje w najnowszym standardzie WiFi 6 (802.11ax) i jest wstecznie kompatybilny ze standardami 802.11a/b/g/n, co gwarantuje poprawne działanie ze wszystkimi routerami lub punktami dostępowymi dostępnymi na rynku. Wzmacniacz oferuje użytkownikom do 1800 Mb/s łącznej przepustowości w dwóch pasmach (do 574Mb/s w paśmie 2,4 GHz i do 1201Mb/s w paśmie 5 GHz). Dzięki temu jest w stanie wykonywać jednocześnie wiele bardzo obciążających sieć zadań, np. można bez problemów i irytujących lagów grać online, pobierać bardzo duże ilości danych, streamować video w jakości 4K. W razie potrzeby RE605X może służyć także jako Access Point WiFi 6. Warto podkreślić, że urządzenie posiada funkcję TWT (Target Wake Time), która pozwala oszczędzić baterię w podłączonych do jego sieci urządzeniach mobilnych i smart.


Wzmacniacz sygnału RE605X obsługuje technologię TP-Link OneMesh™ (pełna lista urządzeń TP-Link, objętych aktualizacją do wersji OneMesh, znajduje się tutaj), która w prosty sposób umożliwia utworzenie sieci Mesh bez konieczności wymiany urządzeń sieciowych. Wystarczy podłączyć go do routera OneMesh™, by uzyskać jedną nazwę sieci oraz automatyczne przełączanie się pomiędzy urządzeniami dostępowymi w czasie przemieszczania się po domu. Technologia One Mesh™ gwarantuje także stabilność w transmisji bez spadków prędkości.

Extender RE505X posiada także gigabitowy port Ethernet, który pozwala na podłączenie do sieci urządzeń niewyposażonych w kartę WiFi, np. telewizorów smart, komputerów czy konsol do gier.

Urządzenie jest banalnie proste w konfiguracji - wystarczy nacisnąć przycisk WPS na routerze, a następnie na wzmacniaczu. Korzystając z bardzo intuicyjnej aplikacji TP-Link Tether (dostępnej na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym iOS lub Android) użytkownik może także monitorować stan wzmacniacza, kontrolować jego funkcje oraz zmieniać jego ustawienia.

Więcej informacji na temat RE605X dostępnych jest na stronie internetowej.

Produkt jest już dostępny w sprzedaży w cenie ok. 400 zł brutto i objęty jest 36-miesięczną gwarancją.
Źródło: TP-Link
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: