GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Odśwież swoje selfie. Wypróbuj nowy filtr #FreshFace od Samsung

Dodał: TK - opublikowano: 2021-01-29 14:01 - czytano: 955 razy - dodaj komentarz
Odśwież swoje selfie. Wypróbuj nowy filtr #FreshFace od SamsungSkończ z nudą i wypróbuj #FreshFace - wyjątkowy filtr stworzony przez Samsung, dzięki któremu przekonasz się, co oznacza świeżość. Z jego pomocą odmienisz swoje zdjęcia w mediach społecznościowych jednym kliknięciem! Przyłącz się do zabawy - pobierz filtr i udostępniaj swoje niezwykłe portrety.
REKLAMA
Tak wygląda świeżość

Chcesz nadać świeżość swoim zdjęciom na Instagramie i Facebooku? Szukasz czegoś oryginalnego w morzu podobnych do siebie filtrów? Wypróbuj #FreshFace od Samsung i zaskocz znajomych. Nowy filtr to oryginalne połączenie inspiracji obrazami Giuseppe Arcimboldo, przedstawiającymi ludzkie twarze skomponowane z warzyw i owoców i tego co najlepsze w nowej linii lodówek Samsung Grand+. Brzmi intrygująco? Włącz się do zabawy i odśwież swoje selfie!

Zawsze świeżo z nową linią lodówek Grand+

Świeżość ma znaczenie, dlatego warto podkreślać jej zalety zarówno w mediach społecznościowych, jak i w naszych kuchniach. Nowe lodówki Samsung z linii Grand+ gwarantują, że zawsze będziemy sięgać po świeże owoce i warzywa – kolorowe, soczyste i pachnące. Urządzenia wyposażone zostały w technologie, które przedłużają świeżość produktów i chronią je przed utratą smaku i właściwości odżywczych. Należy do nich szuflada zero Optimal Fresh+, którą można używać na dwa sposoby – w trybie pojedynczym ustawiamy jedną, stałą temperaturę, a wybierając tryb podwójny możemy wydzielić dwie strefy z różnym poziomem temperatur*. Lewa część z niższą temperaturą stwarza optymalne warunki do przechowywania mięsa, wędlin oraz ryb, a prawa, z wyższą temperaturą jest idealna dla owoców i warzyw**. Z kolei szuflada z kontrolą wilgotności powietrza Humidity Fresh+ zapewnia najlepsze warunki do przechowywania warzyw i owoców, zapobiegając ich wysychaniu. Co więcej, lodówki z nowej linii Samsung Grand+ z technologią SpaceMax™ oferują pojemność do 385 litrów. Tak duża przestrzeń w środku lodówki została osiągnięta dzięki zastosowaniu specjalnego systemu izolacji, który umożliwia zmniejszenie grubości ścianek, dzięki czemu wymiary zewnętrzne lodówki nie zmieniają się a my zyskujemy nawet 18 litrów pojemności więcej. Dzięki temu możemy rzadziej robić zakupy i kupować więcej.

Ciesz się świeżością na miarę Grand+. Filtr #FreshFace dostępny jest na profilu Samsungpolska na IG i Fb

* Ustawienia temperatur w strefach są zależne od ogólnych ustawień chłodziarki.
** Przykładowe warunki dla temperatury chłodziarki 1°C. Temperatura w lewej strefie jest obniżona o 2°C względem tej ustawionej w całym urządzeniu.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: