GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Wybierz telewizor QLED 8K i soundbar Q800T w super ofercie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-02-02 13:50 - czytano: 847 razy - tylko 1 komentarz
Wybierz telewizor QLED 8K i soundbar Q800T w super ofercieW ramach najnowszej promocji, przy zakupie telewizora Samsung QLED Q800T, można kupić soundbar Q800T w super ofercie i jeszcze wiecej. Oba urządzenia, dzięki zastosowaniu technologii Q-Symphony, stanowią prawdziwe zgrany duet z doskonałym obrazem i dźwiękiem. Promocja potrwa od 1 do 14 lutego br. w wybranych sieciach sprzedaży. Promocja obejmuje telewizor QLED 8K Q800T z 2020 roku o przekątnej ekranu 65 cali. Kupując dostępny w promocji telewizor, można kupić w atrakcyjnej
REKLAMA
cenie soundbar Samsung Q800T.

Gwarancja najwyższej jakości
Telewizory Samsung cieszą się dużym zaufaniem wśród użytkowników, co potwierdzają badania przeprowadzone przez Polski Instytut Badań Jakości. W ankiecie zebrano ponad 6500 opinii klientów, którzy uznali, że Samsung jest najlepszą marką telewizorów 2020 roku. Ocenie podlegały m.in. łatwość obsługi, synchronizacja z innymi urządzeniami czy korzystny stosunek jakości do ceny.

Obraz gotowy na standardy jutra
Telewizor Samsung QLED Q800T to idealny wybór dla widzów, którzy chcą cieszyć się świetną jakością obrazu z doskonałymi kolorami w połączeniu z unikatowym wzornictwem. Model oferuje rozdzielczość 8K, która pozwala odkryć zupełnie nowy wymiar rozrywki. Dzięki Technologii Inteligentnego Skalowania do 8K, jakość oglądanych materiałów jest automatycznie poprawiana do jak najbliższej 8K. Oznacza to, że widzowie obejrzą ulubione filmy w zupełnie nowej odsłonie – z bogactwem szczegółów, które nie były zauważalne wcześniej. Dodając do tego funkcję Bezramkowy Design, całą uwagę będzie można skupić na oglądanym filmie.

Porywające brzmienie

Do stworzenia prawdziwie kinowych doświadczeń w domu, oprócz świetnej jakości obrazu, potrzebna będzie wciągająca jakość dźwięku. Do tej pory, aby spotęgować wrażenia akustyczne, trzeba było przełączyć ścieżkę audio z telewizora na soundbar. Teraz oba urządzenia mogą zsynchronizować swoje brzmienie. Funkcja Q-Symphony sprawi, że dźwięk będzie wzmocniony za pomocą przednich, bocznych i skierowanych ku górze głośników soundbara w połączeniu z głośnikami telewizora. Dzięki temu efekty akustyczne będą bardziej przestrzenne, a widzowie mogą liczyć na zupełnie nowy poziom wrażeń audiowizualnych. Tak niesamowite doświadczenia będą możliwe, za sprawą harmonii idealnie dopasowanego duetu, czyli telewizora Q800T z soundbarem Q800T.

Organizatorami promocji są partnerzy handlowi Samsung. Szczegółowe informacje, oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn i Neonet oraz w Samsung Brand Store.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Planuję już kiedy podjadę do ME się rozejrzeć, bo tam raczej mi dobrze doradzą jak z kalibracją i w ogóle
2021-02-04 19:30
~filip
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: