GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Orange: Oppo A53 i Xiaomi Note 9 Pro 64GB w promocyjnej cenie

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-02-18 12:24 - czytano: 277 razy - dodaj komentarz
Orange: Oppo A53 i Xiaomi Note 9 Pro 64GB w promocyjnej cenieW najbliższym czasie polecamy promocję na dwa różne smartfony – Oppo A53 i Xiaomi Note 9 Pro 64GB. Każdy z tych modeli można kupić taniej nawet o ponad 300 złotych, a wszystko zależy od pakietu, na jaki się zdecydujemy. Oferta tygodnia obejmuje większość Planów Mobilnych (oprócz 35), a także każdą opcję w Orange Love. Szczególnie rekomendowane są w Planie 55, a także w Love Standard, ze względu na najlepsze dopasowanie i możliwości danego smartfonu, do którego dedykowane są
REKLAMA
właśnie te pakiety.

Promocja na Oppo A53 i Xiaomi Note 9 Pro 64GB przewidziana jest zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników, jednak tym razem chcemy dodatkowo docenić naszych stałych klientów. Osoby mające już umowy w Orange i przedłużające je – mają szansę na największe rabaty.

Przecenione smartfony w ofercie tygodnia
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/64GB – telefon ten sprawdzi się szczególnie u osób, które lubią filmować oraz fotografować i robią to profesjonalnie albo hobbystycznie. Matryca o rozdzielczości 64 Mpix sprawi, że każdy szczegół, nawet najdrobniejszy detal, będzie uchwycony na zdjęciu. Do tego, dzięki funkcji 4 K, można nagrywać wideo najwyższej jakości. Miłośnicy gadżetów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych docenią także stylowy design, możliwość szybkiego ładowania czy wielofunkcyjne NFC, wejście słuchawkowe jack 3,5 mm, uniwersalny pilot na podczerwień.

OPPO A53 4/64 GB to bardzo wydajny smartfon, który może działać nawet przez 2 dni. Szybko się ładuje. Sprawdzi się też przy graniu, słuchania muzyki (smartfon ten może jednocześnie stać się głośnikiem bluetooth) i do wszelkiej rozrywki. Potrójny aparat umożliwia fotografowanie w najlepszej jakości, a matryca makro i bokeh pomogą w uzyskaniu wymarzonych efektów zdjęciowych. Sporych rozmiarów ekran LCD o przekątnej 6,5’’ uprzyjemni i ułatwi oglądanie filmów.

Promocja obowiązuje do końca dnia 24 lutego.
Źródło: Orange
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: