GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Heyah 01 startuje z nową ofertą subskrypcyjną (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-03-30 13:47 - czytano: 442 razy - dodaj komentarz
Heyah 01 startuje z nową ofertą subskrypcyjną (wideo)By dotrzymać kroku ciągłym zmianom, czasami warto sięgnąć po… taneczny krok. I właśnie z takim dynamicznym zacięciem Heyah 01 startuje dziś z odświeżoną ofertą w formie subskrypcji. Każdy nowy użytkownik, który wybierze Heyah 01 w wiosennej odsłonie, otrzyma 30-dniowy dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów i paczkę aż 20 GB za symboliczną złotówkę.
REKLAMA
Rynek usług telekomunikacyjnych rozwija się w błyskawicznym tempie, a śledzenie nowinek i różnic między kolejnymi ofertami poszczególnych marek niejedną osobę przyprawia o ból głowy. Tej wiosny solidną porcję świeżego powietrza do świata usług telekomunikacyjnych zdecydowała się dostarczyć Heyah 01.

Będzie prosto, wygodnie, bez zobowiązań i… tanecznie. Co to oznacza w praktyce? Heyah 01 oddaje w ręce swoich użytkowników jedną z najbardziej konkurencyjnych i pozbawioną kruczków ofertę na rynku – można ją łatwo aktywować i korzystać z niej bez zobowiązań w prostej, subskrypcyjnej formie. Na te nowości niektórzy, jak choćby robot z kampanii Heyah 01, już intensywnie przebierają nogami, nie mogąc doczekać się korzystania z odświeżonej oferty.

Pochwała sprytu i prostoty
Na nowych klientów, którzy zdecydują się sięgnąć po Heyah 01, czeka atrakcyjna niespodzianka – przez pierwszy miesiąc koszt usługi wyniesie jedynie symboliczną złotówkę. Użytkownicy otrzymają w pakiecie nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz paczkę 20 GB na 30 dni. Po okresie promocyjnym koszt usługi wyniesie 19,99 zł na 30 dni, co stanowi obecnie jedną z najkorzystniejszych ofert na polskim rynku.

Heyah 01 została stworzona z myślą o tych, którzy cenią w życiu proste i wygodne rozwiązania. Tak też jest w przypadku nowej oferty – wystarczy, że nowy użytkownik:
 • zamówi kartę na stronie https://sklep.heyah.pl/,
 • zweryfikuje swoją tożsamość za pośrednictwem banku lub kuriera, który dostarczy kartę,
 • wybierze sposób dostawy (punkt odbioru Inpost, punkt odbioru DHL lub przesyłka kurierska),
 • odbierze kartę i w kilka minut będzie mógł korzystać z aktywnej usługi.
Subskrypcja Heyah 01 aktywuje się automatycznie, co oznacza że klienci nie muszą nic instalować, by ją uruchomić. Z kolei aby móc nią łatwo zarządzać, sprawdzać faktury, zmieniać podpiętą kartę płatniczą, etc. wystarczy zainstalować aplikację „Moja Heyah” i tam wprowadzać niezbędne zmiany. Wszystko prosto, wygodnie i bez zobowiązań – ci, którzy „wiedzą, co robić”, z pewnością nie będą długo zastanawiać się nad sięgnięciem po nową ofertę Heyah 01.

Tanecznym krokiem po nową ofertę
Odświeżonej ofercie Heyah 01 towarzyszy szeroka kampania reklamowa w telewizji oraz w internecie. Obok samej usługi jej głównym bohaterem, od którego trudno oderwać wzrok, jest robot tańczący w rytm energetycznego utworu „Sprężynka” autorstwa legendarnego DJ Hazela. Zarówno robot, jak i Heyah 01 nie mogą nacieszyć się updatem oferty i faktem podzielenia się nią z użytkownikami.

Kampanię reklamową przygotował Departament Zarządzania Marką T-Mobile wraz z agencją VML Y&R, która jednocześnie przygotowała działania reklamowe w internecie. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare, a za kampanię sprzedażową w internecie odpowiada agencja Performics. Z kolei materiały BTL przygotowała agencja Digitas.

Źródło: T-Mobile
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: