GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Odbierz bezpłatne 10 GB na EURO 2021 od T-Mobile

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-06-10 14:04 - czytano: 241 razy - dodaj komentarz
Odbierz bezpłatne 10 GB na EURO 2021 od T-MobileDla kibiców piłki nożnej rozpoczynają się jedne z najważniejszych dni w roku – startuje EURO 2021. Jako sponsor reprezentacji Polski przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych darmową paczkę 10 GB, którą mogą odebrać od 11 czerwca w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS. Wyjątkowo tym razem pakiet można aktywować aż do 23 czerwca, czyli do ostatniego meczu Polaków w fazie grupowej.
REKLAMA
Na ten moment czeka wielu kibiców, od kilku tygodni śledząc medialne doniesienia o składzie polskiej reprezentacji na EURO 2021, treningach i stanie zdrowia poszczególnych piłkarzy. Zaczęło się już odliczanie godzin do uroczystego rozpoczęcia Mistrzostw Europy w piłce nożnej – my także czujemy się częścią tego wydarzenia, ponieważ jako sponsor reprezentacji Polski wspieramy naszą kadrę we wszystkich rozgrywkach! Nadchodzące dni będą pełne emocji i wrażeń, dlatego w ramach Happy Fridays przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych bezpłatną paczkę 10 GB do wykorzystania w kraju. Dzięki temu będą mogli oglądać naszych zawodników gdziekolwiek tylko będą chcieli – w samochodzie, pociągu, na ławce w parku czy w lesie.

Złap swoje 10 GB i kibicuj naszej reprezentacji
Tym razem sportowy pakiet gigabajtów można odebrać od początku EURO 2021, czyli od 11 czerwca – aż do ostatniego meczu Polaków ze Szwedami w fazie grupowej, czyli do środy 23 czerwca (do końca dnia). Aktywacji można dokonać w aplikacji „Mój T-Mobile” albo poprzez wysłanie bezpłatnej wiadomości SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Bonus zostanie uruchomiony w ciągu 72 godzin.

Dla użytkowników MIX oraz na kartę pakiet jest ważny przez 7 dni, natomiast osoby posiadające abonament będą mogły korzystać z prezentu do końca cyklu rozliczeniowego. Każdy klient z promocji może skorzystać tylko jeden raz.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: