GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Ubezpieczenie Życie i zdrowie w aplikacji mobilnej Santander

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2021-07-09 14:27 - czytano: 1077 razy - dodaj komentarz
Ubezpieczenie Życie i zdrowie w aplikacji mobilnej Santander Klienci Santander Bank Polska mogą kupić ubezpieczenie Życie i zdrowie już nie tylko w oddziale, przez telefon i w internecie, ale także w aplikacji mobilnej banku. W każdym kanale dla klienta jest dostępna taka sama oferta. Wdrożenie sprzedaży ubezpieczenia Życie i zdrowie w pełnym zakresie przez aplikację mobilną to wyróżnik Santander Bank Polska S.A. Ubezpieczenie Życie i zdrowie przygotowało Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. To kompleksowe ubezpieczenie, które ma szeroki i elastyczny zakres ochrony.
REKLAMA
Podstawą ubezpieczenia jest pakiet na życie, do którego klient może dobrać pakiet zdrowotny, szpitalny, wypadkowy, a także pakiet dla dziecka. Kupując ubezpieczenie w Santander Bank Polska klient ma do wyboru wysokie sumy ubezpieczenia – nawet 300 tys. zł na wypadek śmierci oraz do 150 tys. zł na wypadek nowotworu i innego poważnego zachorowania. Oferowane jest od roku w kolejnych kanałach sprzedaży banku.

Możliwość zakupu ubezpieczenia Życie i zdrowie w aplikacji mobilnej to nowość w bancassurance. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Oferujemy naszym klientom w aplikacji mobilnej nie tylko szeroką ochronę, ale i wysokie sumy ubezpieczenia – mówi Wioletta Macnar, prezes Santander Aviva TUŻ S.A.

– Cieszymy się, że wprowadziliśmy do oferty tak elastyczny produkt na życie i zdrowie, który odpowiada na różne potrzeby naszych klientów. W zależności od ich wieku, stylu życia, czy też sytuacji rodzinnej mogą oni wybrać odpowiednią dla siebie ochronę. Umożliwienie zakupu ubezpieczenia samodzielnie przez internet czy aplikację mobilną jest bardzo istotne w dzisiejszych czasach, bo coraz więcej rzeczy robimy zdalnie – dodaje Joanna Borysiewicz, odpowiedzialna za bancassurance w Santander Bank Polska S.A.

Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. – oraz Santander Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. – to spółki joint venture utworzone przez Santander Bank Polska S.A. i spółkę z grupy Aviva. Działają od 2008 roku i oferują szeroki zakres ubezpieczeń klientom Banku.
Źródło: Santander Bank
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: