GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Zakrzywiona matryca QD-OLED w nowym monitorze Philips Evnia

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2023-02-20 14:00 - czytano: 382 razy - dodaj komentarz
Zakrzywiona matryca QD-OLED w nowym monitorze Philips Evnia MMD − producent monitorów marki Philips Evnia – wprowadza na rynek monitor z zakrzywioną matrycą QD-OLED. Nowy model nosi oznaczenie 34M2C8600 i został wyposażony w technologię Ambiglow, która pozwala na dynamiczne podświetlenie przestrzeni za wyświetlaczem – dając efekt „wychodzenia obrazu poza ekran”. Nowy monitor został wyposażony w matrycę OLED wykorzystującą technologię kropki kwantowej. Dzięki temu rozwiązaniu odwzorowanie barw jest dokładniejsze, kolory są żywsze, a jasność panelu – wyższa.
REKLAMA
Skrócona specyfikacja monitora Philips Evnia 34M2C8600:
 1. Rozdzielczość Ultra-Wide Quad HD (3440 x 1440 px);
 2. Odświeżanie ekranu z częstotliwością 175 Hz;
 3. 34-calowa, zakrzywiona matryca QD-OLED;
 4. Certyfikat VESA DisplayHDR True Black 400;
 5. Technologia synchronizacji obrazu Adaptive-Sync;
 6. Funkcja MultiView – pozwalająca na jednoczesne wyświetlanie treści z kilku źródeł.
– Nowy monitor Philips Evnia został zaprojektowany z myślą o każdym typie gracza. Jedną z wyróżniających go funkcji jest system Ambiglow. Pozwala on na rozświetlenie pomieszczenia, nadając mu szczególny klimat. Dla graczy oznacza to zwiększone poczucie komfortu i możliwość jeszcze większej personalizacji doświadczeń z rozgrywki – mówi Xeni Bairaktari, Global Marketing Lead oraz Senior Brand Manager EU w MMD Monitors & Display.

10-bitowa matryca OLED o proporcjach 21:9
Nowy monitor został wyposażony w matrycę OLED wykorzystującą technologię kropki kwantowej. Dzięki temu rozwiązaniu odwzorowanie barw jest dokładniejsze, kolory są żywsze, a jasność panelu – wyższa. Wyświetlacz jest zgodny ze standardem DisplayHDR True Black 400.

34M2C8600 wyświetla obraz w rozdzielczości 3440 x 1440 px przy odświeżaniu 175 Hz. Proporcje ekranu w tym modelu wynoszą 21:9, co daje dużo dodatkowej przestrzeni roboczej. Monitor jest delikatnie zakrzywiony (1800R), zwiększając tym samym wygodę użytkowania.

Wyświetlacz cechuje się dobrym odwzorowaniem barw, co sprawia, że może być ciekawą pozycją dla osób pracujących przy użyciu programów graficznych. Pokrycie przestrzeni barwowych w tym modelu jest następujące: NTSC 121,3%, sRGB 148,8%, Adobe RGB 97,8%. Liczba wyświetlanych kolorów to 1,07 miliarda.

Wiele możliwości łączności
34M2C8600 został wyposażony w szeroki wachlarz możliwości podłączenia go do urządzeń źródłowych. Użytkownicy do dyspozycji będą mieli następujące złącza: 2x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4 oraz 1x USB-C.

Dodatkowo w wyświetlaczu zamontowano koncentrator USB. W jego skład wchodzą 4 złącza USB-A (downstream) oraz 1 złącze USB-B (upstream). Rozwiązanie to pomaga utrzymać porządek na biurku i ogranicza liczbę kabli podpinanych do komputera.

Funkcja MultiView pozwala na jednoczesne wyświetlanie obrazu z dwóch źródeł w trybie Picture by Picture lub Picture in Picture. Dodatkowo w monitorze znajduje się również przełącznik KVM, służący do kontroli dwóch urządzeń źródłowych za pomocą klawiatury i myszki wpiętej do 34M2C8600.

W zestawie znajduje się również specjalna nakładka, umożliwiająca montaż monitora na ramieniu o rozstawie VESA 100x100 mm.

Dostępność i cena
Monitor jest już dostępny w sklepach w sugerowanej cenie 6 196 PLN.
Źródło: MMD
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: