GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Lenovo startuje z przedsprzedażą Lenovo Legion Pro 7 (8. gen.)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2023-02-24 14:29 - czytano: 1530 razy - dodaj komentarz
Lenovo startuje z przedsprzedażą Lenovo Legion Pro 7 (8. gen.)W piątek 24 lutego o 12:00 ruszyła przedsprzedaż najnowszego Legiona Pro 7 (8. generacji), który wyznacza nowe standardy wydajności w kategorii laptopów gamingowych. Klienci, którzy zamówią komputer w przedsprzedaży, będą mogli odebrać monitor za 1 zł. Lenovo Legion Pro 7 (8. generacji). Lenovo Legion Pro 7 wyróżnia się nowym układem sprzętowym LA-2Q AI, który zasila Lenovo AI Engine+ i dynamicznie monitoruje wydajność oraz dostosowuje ustawienia w czasie rzeczywistym do zmaksymalizowania wrażeń z gier.
REKLAMA
Uczenie maszynowe pozwala zasilanemu chipem silnikowi AI Engine+ na ciągłe samodoskonalenie w miarę upływu czasu spędzonego w rozgrywce. Laptop ponadto zachwyca niesamowitą dokładnością kolorów dzięki fabrycznie skalibrowanemu wyświetlaczowi X-Rite Pantone Certified Lenovo PureSight Gaming. Ekran 240Hz VRR 16 WQXGA 16:10 zajmuje 93,59% powierzchni wyświetlacza, dzięki czemu obraz wygląda jakby unosił się w powietrzu. Dodatkowo, HDR i wysoka dokładność kolorów pozwalają na odwzorowanie każdego szczegółu, bez względu na to, jak jasne lub ciemne jest aktualnie wyświetlane środowisko w grze.

Pełnowymiarowa klawiatura TrueStrike może pochwalić się klawiszami numerycznymi i dużym touchpadem z Mylaru, a także wymiennymi nakładkami na klawisze. W pełni konfigurowalne oświetlenie RGB na klawisze zasilane przez Lenovo Spectrum oraz przedni pasek świetlny tworzą niesamowitą atmosferę podczas gry.

Dodatkowo Lenovo Legion Pro 7 posiada chłodzenie nowej generacji - pełną komorę parową (dla modeli z RTX 4080 i RTX 4090) wspieraną przez system Legion Coldfront 5.0 zwiększając pojemność cieplną urządzenia aż o 35W. To rozwiązanie sprawia, że laptop jest w stanie wykorzystać maksymalną moc płynącą z najnowszych układów NVIDIA GeForce RTX z serii 40.

Oprócz tego Lenovo Legion Pro 7 oferuje technologię Super Rapid Charge, która sprawia, że jego potężny akumulator o pojemności 99.99Whr ładuje się od 0 do 80% w ciągu zaledwie 30 minut dzięki ładowaniu przez USB-C o mocy do 140 W.

Przedsprzedażowy laptop Lenovo Legion Pro 7 wyposażony został w najnowszy i niezwykle wydajny procesor mobilny Intel Core i9-13900HX 13. generacji, 32 GB RAM DDR5-5600, szybki dysk 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe oraz układ graficzny NVIDIA® GeForce RTX 4080 12GB GDDR6 (175W).

Ponadto Lenovo, jako jedyny producent, dodaje do swoich najnowszych laptopów gamingowych aż 3 miesiące usługi Xbox Game Pass za darmo, a użytkownicy najnowszych Legionów z układami graficznymi NVIDIA GeForce RTX z serii 30 oraz 40 mogą cieszyć się pakietem serwisowym Premium Care w standardzie, który obejmuje m.in. obsługę wysoko wykwalifikowanego technika przez infolinię, czat czy e-mail, priorytetyzację części, naprawę sprzętu z dojazdem do klienta oraz coroczną kontrolę kondycji komputera. Jest to usługa premium – zaprojektowana po to, żeby klienci wraz ze swoimi komputerami byli otoczeni jak najlepszą opieką.

Warunki przedsprzedaży
Z okazji premiery najnowszego laptopa gamingowego Lenovo Legion Pro 7 (8. generacji) Lenovo zorganizowało przedsprzedaż, która rusza w piątek 24 lutego o 12:00 i potrwa do 19.03.2023 lub do wyczerpania zapasów. W ramach promocji klienci będą mogli odebrać za 1 zł monitor gamingowy Lenovo Y25g-30 o wartości 2999 zł, który charakteryzuje się wyjątkowo płynnym, 360-Hz odświeżaniem.

Promocją objęte są produkty fabrycznie nowe, które zostały nabyte od następujących partnerów promocji: Delkom.pl, Euro.com.pl Komputronik.pl, Mediaexpert.pl oraz x-kom.pl.
Źródło: Lenovo
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: