Bosch Startup Harbour to akcelerator dla firm technologicznych na wczesnym etapie rozwoju, które szukają wsparcia w zakresie weryfikacji założeń, technologii i modelu biznesowego rozwijanego przez siebie projektu. Wybrane startupy zapraszane są przez firmę Bosch do udziału w kilkumiesięcznym programie, który wspiera je w rozwoju biznesu i zespołu. Współpraca z dużym, międzynarodowym przedsiębiorstwem pomaga zweryfikować pomysł na biznes i przetestować go w pilotażu, a bogaty program szkoleniowy umożliwia rozwój kompetencji.
Termin zgłoszeń do Bosch Startup Harbour to 30 września br.
- Startup Harbour to akcelerator dla firm technologicznych na wczesnym etapie rozwoju stworzony przez firmę Bosch.
- Do udziału w bieżącej edycji zaproszone są projekty z obszarów AI i Metaverse.
- Startupy wybrane w konkursie otrzymują wsparcie w rozwoju firmy i zespołu. W ramach inicjatywy możliwa jest także przetestowanie
- w pilotażu pomysłu na biznes i współpraca z firmą Bosch.
- Termin przesyłania zgłoszeń: 30 września br.
– Innowacyjność jest w DNA biznesu Bosch, dlatego rozumiemy, jak ważne jest wspieranie pomysłów stojących za nowatorskimi rozwiązaniami. W Grupie Bosch pracuje wielu ekspertów, którzy dysponują doświadczeniem i szeroką wiedzą branżową i chcą się nimi dzielić z młodymi, rozwijającymi się firmami. Dlatego stworzyliśmy akcelerator Bosch Startup Harbour. Do udziału w najbliższej edycji zapraszamy firmy na wczesnym etapie rozwoju, które proponują rozwiązania w dziedzinie AI i Metaverse – mówi Rafał Rudziński, Prezes spółki Robert Bosch i reprezentant Grupy Bosch w Polsce.
Dzięki Bosch Startup Harbour młode firmy zyskują wsparcie i doradztwo w rozwoju i weryfikacji swojego modelu biznesowego, możliwość realizacji projektów pilotażowych oraz wsparcie w rozwoju zespołu przez szkolenia i indywidualny mentoring. Oferujemy także konsultacje z ekspertami Bosch i partnerami ekosystemu dla startupów, a także – możliwość współpracy biznesowej z Bosch.
W najbliższej edycji do Bosch Startup Harbour zapraszamy startupy, które koncentrują się na:
- Innowacjach opartych na generatywnej sztucznej inteligencji i danych syntetycznych.
- Doskonaleniu edukacji i szkoleń z wykorzystaniem generatywnej SI
- Zastosowaniu rozszerzonej rzeczywistości (XR) w rozwoju oprogramowania do zautomatyzowanej jazdy.
- Interakcji Metaverse – człowiek wspieranej przez inteligentne czujniki.
- Kształtowaniu zrównoważonej cyfrowej rewolucji w przemyśle.