GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Strrraszna promocja na VOD w Telewizji Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-28 12:53 - dodaj komentarz
Mroczne tajemnice, zaskakujące zwroty akcji oraz potężna dawka strachu czekają w Orange VOD. Do 8 listopada aż 29 horrorów w niższych cenach – to kino dla ludzi o mocnych nerwach. Wszystkie filmy w obniżonych cenach, z oferty „Strrraszna promocja”, znajdują się w zakładce „promocje” w Orange VOD, usłudze na dekoderach Telewizji Orange.
Nowy iPhone 12 Pro jest za drogi? Poczekaj aż wypełnisz go danymi
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-28 12:49 - dodaj komentarz
Ceny flagowych smartfonów nieprzerwanie szybują w górę. Dobrym przykładem jest kultowy iPhone, który jeszcze nie tak dawno wyceniany był na 599 USD. Dziś jest to blisko tysiąc dolarów za podstawowy wariant pamięciowy. To jednak nic, w porównaniu z tym, na ile wyceniamy ich zawartość. Zdjęcia, filmy, informacje z aplikacji - to wszystko ma swoją cenę. I to niemałą!
Ericsson wprowadza rozwiązanie Cloud RAN
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-28 12:35 - dodaj komentarz
Ericsson wprowadza nowe rozwiązanie Cloud RAN (Radio Access Network), które umożliwia dostawcom usług komunikacyjnych zwiększenie elastyczności i wszechstronności swoich sieci. Cloud RAN firmy Ericsson to oprogramowanie właściwe dla chmury, służące do obsługi funkcji obliczeniowych w sieci RAN. Będzie ono stanowiło uzupełnienie wysokowydajnych rozwiązań w zakresie pasma podstawowego będących częścią portfolio Ericsson Radio System.
Seniorze - spotkajmy się w sieci - kampania edukacyjna
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-28 12:29 - dodaj komentarz
Właśnie startuje kampania edukacyjna „Seniorze - spotkajmy się w sieci”, która powstała dzięki współpracy Ministerstwa Cyfryzacji, Państwowego Instytutu Badawczego NASK oraz Warszawskiego Instytutu Bankowości. Kończy się Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa, jednak nie przestajemy mówić o zagrożeniach online – listopad upłynie nam pod hasłem bezpieczeństwa osób starszych w sieci. Już od dziś seniorzy mogą korzystać z materiałów edukacyjnych.
Nowe kanały w Telewizji Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-28 12:26 - dodaj komentarz
Polsat Games, Polsat Rodzina i TV Regio to nowe kanały, które można zobaczyć w Telewizji Orange. Pakiet Polsat został wzbogacony o Polsat Games i Polsat Rodzina, które będą odkodowane dla klientów IPTV do 12 stycznia 2021 roku. W Pakiecie Optymalnym Orange dodał kanał TV Regio. Polsat Games to kanał stworzony i prowadzony przez graczy dla graczy, fanów esportu, ale również pasjonatów nowych technologii i anime.
Nie daj się zhackować. Trwa European Cybersecurity Month
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-28 12:23 - dodaj komentarz
Już po raz drugi, Samsung przyłącza się do działań w ramach Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa. 29 października odbędzie się webinar z przedstawicielami firmy, którzy opowiedzą o aktualnych zagrożeniach w mobilnym świecie oraz sposobach na ich zapobieganie. Edukacja w zakresie cyberbezpieczeństwa to temat, który firma Samsung rozwija w ramach swojej strategii. O tym, dlaczego tak ważne jest zwracanie uwagi na potencjalne zagrożenia w sieci, świadczą dane
Serial HBO Od nowa już w PLAY NOW
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-27 14:45 - dodaj komentarz
Od dzisiaj w PLAY NOW nowość, która spodoba się wszystkim fanom Wielkich Kłamstewek. W bibliotece HBO GO znajdziecie miniserial Od nowa, który opowiada o Grace i Jonathanie Fraserach (w ich rolach Nicole Kidman i Hugh Grant), którzy żyją tak, jak zawsze chcieli. Pewnej nocy wszystko się zmienia w obliczu gwałtownej śmierci i łańcucha zaskakujących wydarzeń. Grace, nagle pozostawiona sama sobie, konfrontuje się z narastającą w jej w życiu katastrofą, która na dodatek ma charakter publiczny.
UPC promuje swój najnowszy dekoder UPC TV 4K BOX (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-27 14:41 - dodaj komentarz
Nowoczesny dekoder od UPC Polska to odpowiedź na wiele potrzeb klientów, zamknięta w urządzeniu o nowoczesnym wyglądzie oraz kompaktowych wymiarach (80x80x18 i wadze 97 gramów). Można go przyczepić do tyłu telewizora i podłączyć przez WiFi. Staje się wtedy dyskretny i niewidzialny dla oka. Tak niewielki, a kryje w sobie tyle możliwości. UPC TV 4K BOX oferuje dostęp do niemal 200 kanałów, w tym tych w jakości 4K, z dźwiękiem przestrzennym Dolby.
Czy internet może być miejscem bezpiecznym dla dzieci?
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-27 14:35 - dodaj komentarz
Swobodny dostęp do nowoczesnych technologii stał się w ostatnich miesiącach naturalnym elementem życia i funkcjonowania dzieci i młodzieży. Lekcje online, czat z przyjaciółmi, przeglądanie social mediów, gry wideo – wszystko to jest teraz pod ręką, ale istotne jest zachowanie rozsądku w korzystaniu z tych udogodnień. T‑Mobile proponuje rozwiązanie wspierające bezpieczeństwo dzieci w cyfrowym świecie.
NASK wspiera sektor kolejowy w obszarze cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-27 14:33 - dodaj komentarz
Spółki kolejowe wraz z Instytutem Kolejnictwa oraz NASK - Państwowym Instytutem Badawczym podpisały porozumienie w sprawie powołania Centrum Wymiany i Analizy Informacji ISAC-Kolej. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Głównymi celami przyświecającymi powołaniu ISAC – Kolej (z ang. ISAC – Information Sharing and Analysis Center) jest stała wymiana wiedzy oraz doświadczeń z zakresu incydentów dotyczących cyberbezpieczeństwa pomiędzy uczestniczącymi w
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: