GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Xiaomi Mi Note 10 108Mpx już w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-13 15:37 - 1 komentarz
Od tego telefonu może się naprawdę zawrócić w głowie. Do oferty Play kilka dni temu trafił Xiaomi Mi Note 10! 108 Mpix. Dokładnie tyle ma główny aparat w tym telefonie. 5260 mAh - Tak duża pojemność baterii zapewni działanie przez wiele godzin. 6,47″ AMOLED - Naprawdę duży wyświetlacz o intensywnych kolorach i głębokiej czerni. 30W - Szybka ładowarka w zestawie. 10x zoom - Taki zoom hybrydowy oferuje ten smartfon.
Comarch rozbudowuje sieć oddziałów w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-13 15:32 - dodaj komentarz
Realizując strategię zrównoważonego rozwoju Comarch, zaplanował rozbudowę swoich oddziałów w Białymstoku, Lublinie i Rzeszowie oraz utworzenie oddziału w Olsztynie. Równolegle z podpisywanymi w regionie projektami zbudowane zostaną w oddziałach branżowe centra kompetencji, które tworzą lokalnie miejsca pracy dla wysokiej klasy specjalistów z branży IT.
Kendrick Lamar headlinerem Open’er Festival
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-13 15:30 - dodaj komentarz
Orange ogłasza kolejnych wykonawców kolejnej edycji Open’er Festival powered by Orange. Jako pierwszy – Kendrick Lamar, a do końca dnia poznamy wszystkich. Najbardziej wpływowa postać w świecie hip-hopu, zdobywca 13 nagród Grammy, muzyczny i kulturowy gigant, Kendrick Lamar będzie kolejnym headlinerem Open’er Festival powered by Orange. Mijająca dekada to niemal nieprzerwana passa sukcesów Kendricka Lamara.
PLAY uruchamia 5G w pierwszej polskiej metropolii
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-13 15:19 - dodaj komentarz
PLAY rozpoczyna współpracę z Miastem Gdynia w sieci operatora na obszarze aglomeracji trójmiejskiej, która pozwoli mieszkańcom lokalnej społeczności na korzystanie z zalet 5G, dzięki unikalnemu na skalę światową rozwiązaniu technologicznemu. Modernizując ponad 100 stacji bazowych, operator jako pierwszy udostępni rozwiązania 5G w warunkach rzeczywistych na tak szeroką skalę w Polsce.
Klawiatura mechaniczna Hykker X Range Pro w sklepach Biedronka
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-13 15:14 - dodaj komentarz
Już 16 grudnia w ofercie sklepów sieci Biedronka pojawi się gamingowa Klawiatura mechaniczna X Range Pro. Jest to kolejna generacja tego dobrze znanego akcesorium marki Hykker, czy będzie to więc kolejny hit? Wszystko na to wskazuje, bo produkt będzie dostępny w atrakcyjnej cenie 99 zł. Hykker X Range Pro to klawiatura mechaniczna dla graczy, będąca doskonałym narzędziem do prowadzenia wirtualnych rozgrywek, jak i do pracy. Może stanowić ciekawy pomysł na prezent świąteczny
Czekasz na paczkę od Mikołaja? Odbierz ją z mObywatelem
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-13 15:08 - dodaj komentarz
W emocjach i przedświątecznej gorączce można zapomnieć o wielu sprawach, a na pewno o dowodzie osobistym. Pamiętajcie: idąc na pocztę po odbiór paczek z prezentami wystarczy telefon z aplikacją mObywatel.Przed Bożym Narodzeniem tłumy możemy spotkać w sklepach i …na pocztach. To czas, kiedy wysyłamy najwięcej paczek, ale i najwięcej ich odbieramy. Ten rok zapowiada się pod tym względem rekordowo.
Przemysłowy dysk mSATA TRANSCDEND oparty na 96-warstwowych kościach 3D NAND
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-13 14:53 - dodaj komentarz
Firma Transcend wprowadza na rynek nowy dysk przemysłowy mSATA SSD MSA452T z interfejsem SATA III 6 Gb/s. Dysk oparty jest na 96-warstwowych kościach 3D NAND oraz zapewnia transfer danych sięgający 560 MB/s przy odczycie. Dzięki kompaktowemu formatowi, 8-krotnie mniejszemu od dysków 2,5 cala, może być zastosowany w ultrabookach, notebookach czy cienkich serwerach. Przedłuży to żywotność starszych urządzeń wyposażonych w złącze mSATA.
Microsoft Security Essentials skazany na śmierć z Windows 7 w styczniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-13 14:50 - dodaj komentarz
Microsoft twierdzi, że nie planuje dostarczać aktualizacji zabezpieczeń dla komponentu Microsoft Security Essentials zintegrowanego z Windows 7 po tym, jak system operacyjny dobiegnie końca w ciągu nieco ponad pięciu tygodni. Okres eksploatacji systemu Windows 7 zakończy się 14 stycznia 2020 r., a aktualizacje zabezpieczeń systemu operacyjnego przestaną pojawiać się. Microsoft Security Essentials to składnik antywirusowy domyślnie implementowany w systemie
Fundacja K.I.D.S. chce wprowadzić System Zdalnej Opieki w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-13 14:47 - dodaj komentarz
Fundacja K.I.D.S., czyli Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali, chce stworzyć System Zdalnej Opieki dla pacjentów Centrum Zdrowia Dziecka poprzez wprowadzenie innowacyjnej technologii, która pozwoli skrócić pobyt dzieci w szpitalu i ograniczyć liczbę ponownych wizyt kontrolnych. Już 19 grudnia na stronie https://zmieniajmynadobre.pl/ rozpocznie się świąteczna akcja charytatywna, z której wszystkie środki będą wykorzystane na zrealizowanie tej inicjatywy.
Różnorodność szkodliwego oprogramowania wzrosła w 2019 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-12-12 15:52 - dodaj komentarz
W 2019 roku liczba unikatowych szkodliwych obiektów wykrytych przez technologie firmy Kaspersky służące do ochrony ruchu WWW wzrosła ośmiokrotnie w porównaniu z poprzednim rokiem i wyniosła ponad 24,5 miliona. Było to spowodowane w dużej mierze niemal dwustuprocentowym wzrostem liczby narzędzi osadzających skrypty na stronach celem kradzieży danych finansowych. Zwiększyła się również liczba innych zagrożeń, takich jak backdoory oraz trojany bankowe, podczas gdy obecność
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: