GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Adam Małysz wybrał ofertę PLAY ze smartfonem Huawei P20 Pro 500 zł taniej (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-23 15:20 - dodaj komentarz
Skąd wziąć nowy smartfon? Wiadomo, że z Play! Ty też, jak Adam Małysz z rodziną, wybierz ofertę PLAY HOMEBOX ze smartfonem Huawei P20 Pro tańszym aż o 500 zł! Taki rabat na nowego smartfona od razu wpada w oko. Teraz kupując PLAY HOMEBOX w ofercie Duet lub Rodzina, otrzymasz do 500 zł rabatu na smartfon. Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet bez limitu GB (35 GB z pełną prędkością). Dodatkowa karta SIM z internetem bez limitu GB (150 GB z pełną prędkością).
Różne oblicza sztucznej inteligencji na konferencji NASK
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-23 15:12 - dodaj komentarz
Podejście polskich internautów do sztucznej inteligencji i nowe osiągnięcia w dziedzinie analizy wzoru ludzkiej tęczówki – to niektóre z tematów, które będą podejmowane podczas konferencji NASK „Dimensions of artificial intelligence. NASK – Cyber reality – Poland” 9 września w Warszawie. To pierwsze duże wydarzenie organizowane przez niedawno utworzone w NASK Centrum AIDA (Artificial Intelligence and Data Analysis), specjalizujące się w AI.
Orange rozpoczął współpracę z PayUkraine
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-23 15:10 - dodaj komentarz
Użytkownicy aplikacji Mój Orange mogą bezpłatnie i bezpiecznie wykonywać transfery pieniędzy na Ukrainę. Promocja na usługę trwa trzy miesiące od dnia pierwszej transakcji, którą należy wykonać między sierpniem a październikiem br. Możliwość transferów pieniężnych w aplikacji Mój Orange to efekt współpracy Orange z firmą PayUkraine. Jak wynika z badania firmy Selektivv w Polsce przebywa 1,25 mln obywateli Ukrainy.
Xiaomi Redmi Note 7 i inne smartfony w promocyjnej cenie w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-23 15:09 - dodaj komentarz
Aż 11 smartfonów w ofercie bez abonamentu, pojawiło się dziś w naszej specjalnej promocji. Bez wątpienia, dla wielu z Was Xiaomi Redmi Note 7, będzie głównym bohaterem naszej akcji! Wszyscy, którzy szukają korzystnej oferty na urządzenia Xiaomi a nie chcą dokonywać zakupu abonamentowego, mogą nabyć Redmi Note 7 w cenie 798 PLN! UWAGA: DOSTĘPNY TYLKO W PLAY W PROMOCYJNEJ CENIE POJAWI SIĘ RÓWNIEŻ MODEL W KOLORZE BIAŁYM!
20 miesięcy więzienia dla hakera za sprzedaż usług hakerskich
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-23 15:05 - dodaj komentarz
Nastoletni brytyjski haker został skazany na 20 miesięcy więzienia po tym, jak przyznał się do sprzedaży usług hakerskich i kradzież danych osobowych w zamian za kryptowalutę. 19-letni Elliott Gunton nie był obcy władzom, wcześniej skazany w grudniu 2016 r. za rolę w niesławnym hacku firmy telekomunikacyjnej TalkTalk. Gunton, mający wówczas 17 lat, uniknął kary więzienia za naruszenie prawa, ale otrzymał 12-miesięczny nakaz rehabilitacji młodzieży.
Jak przetrwać blackout? Przyszłość jest dziś (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-23 15:02 - dodaj komentarz
Dwa tygodnie temu w Londynie pasażerowie metra i kolejek przez kilka godzin byli uwięzieni w wagonach, na ulicach przestała działać sygnalizacja świetlna, a na lotniskach zapanował chaos. W lipcu to samo wydarzyło się na nowojorskim Manhattanie, a miesiąc wcześniej w ciemnościach pogrążyła się Argentyna i sąsiadujące z nią państwa: Urugwaj, Brazylia, Chile i Paragwaj. To nie scenariusz filmu katastroficznego, ale historie, które mają wspólną genezę.
LG: Sterowanie inteligentnym domem dzięki funkcji rozpoznawania mowy w aplikacji ThinQ
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-23 15:00 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics udostępnia w aplikacji ThinQ™ (dawniej SmartThinQ) funkcję rozpoznawania mowy, zapewniając w ten sposób użytkownikom maksymalną wygodę nawiązywania łączności z urządzeniami LG ThinQ – z dowolnego miejsca i o każdej porze. Użytkownicy aplikacji ThinQ doświadczą niewiarygodnej łatwości sterowania urządzeniami i monitorowania ich pracy przy użyciu poleceń przypominających zwykłą rozmowę.
Hakerzy mogą podsłuchiwać, jakie hasła wpisujesz na klawiaturze
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-23 14:54 - dodaj komentarz
Amerykańscy naukowcy z Southern Methodist University w Teksasie przeprowadzili badanie, które potwierdza, że hakerzy mogą podsłuchiwać nasze „stukanie” w klawiaturę i rozpoznawać w ten sposób, co piszemy! Kamil Sadkowski, starszy analityk zagrożeń z laboratorium ESET w Krakowie, zauważa, że naukowcy od lat pracują nad tzw. akustycznymi keyloggerami.
Wygraj klocki lego z Orange TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-23 14:53 - dodaj komentarz
W Orange VOD oraz aplikacji Orange TV Go do końca października można obejrzeć kolekcję dwóch filmów: „LEGO Przygoda” i „LEGO Przygoda 2” w wyjątkowo niskiej cenie. Płacąc raz, obejrzysz dwie fantastyczne produkcje. W związku z nową ofertą, mamy dla Was czadowy konkurs. Do końca dnia 29 sierpnia napiszcie w komentarzach, która postać ze wspomnianych wcześniej filmów rozśmieszyła Was najbardziej i dlaczego. Ilość znaków ograniczona: max 300 znaków ze spacjami.
Polska reprezentacja startupów podczas Samsung OneWeek w Budapeszcie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-23 14:49 - dodaj komentarz
Program Samsung OneWeek to globalna inicjatywa firmy w zakresie odpowiedzialności społecznej, która zakłada wsparcie dla młodych przedsiębiorców oraz lokalnych inicjatyw w różnych częściach świata. Przez kilka dni uczestnicy mają szansę poszerzyć swoje kompetencje oraz uzyskać pomoc w zakresie opracowywania innowacyjnych rozwiązań dla swoich projektów. W wydarzeniu biorą udział trzy polskie startupy: Planet Heroes, Broomee i Trusense.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: