GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Oferta tygodnia w Orange: sprzęt marki Denon
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-05 15:12 - dodaj komentarz
W aktualnej ofercie tygodnia Orange są dwa urządzenia, które na pewno ucieszą fanów czystego dźwięku. Zestaw kina domowego Soundbar DHT-S316 oraz Mini wieża stereo z Wi-Fi, oba marki Denon. Tego producenta nie trzeba przedstawiać audiofilom. A jeśli dopiero zaczynacie przygodę ze sprzętem audio, warto skorzystać z trwającej obniżki cen. DHT-S316 Soundbar taniej o 216 zł. Obniżka dotyczy Planów Mobilnych 55 i 75 oraz pakietów Orange Love: Standard, Extra i Premium.
Samsung Jet – w centrum domowych wydarzeń
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-05 15:08 - dodaj komentarz
Czy wy też macie wrażenie, że ostatnio częściej odkurzacie? To efekt tego, że spędzamy w naszych mieszkaniach zdecydowanie więcej czasu niż jeszcze kilka miesięcy temu. Na szczęście utrzymanie ich w czystości nie musi wiązać się z wysiłkiem. Wystarczy sięgnąć po technologie, w które wyposażony jest odkurzacz Samsung Jet™. Teraz każdy uczestnik konkursu może przekonać się o skuteczności tego wyjątkowego odkurzacza pionowego.
Testuj dekoder T-Mobile z dostępem do Netflixa przez miesiąc bez zobowiązań
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-05 15:05 - dodaj komentarz
Decydując się na zakupu samochodu czy choćby ubrania, zwykle możemy je wcześniej przetestować lub przymierzyć. Dlaczego inaczej miałoby być w przypadku usług telekomunikacyjnych? T-Mobile wprowadza do swojej oferty dwa nowe pakiety z dekoderem – każdy z nich klienci będą mogli najpierw przetestować przez 30 dni, a następnie otrzymać zwrot kosztów abonamentu i dekodera, jeśli usługa lub urządzenie nie spełnią ich oczekiwań.
Kaspersky wprowadza nową wersję platformy edukacyjnej ASAP w języku polskim
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-05 15:03 - dodaj komentarz
Czynnik ludzki prowadzący m.in. do incydentów naruszenia poufnych danych stanowi poważny problem dla firm na całym świecie. Infekcja lub wyciek informacji, w przypadku braku odpowiedniej reakcji, może spowodować straty wizerunkowe oraz finansowe, a nawet kary za nieprzestrzeganie przepisów. Jednak właściwe postępowanie w zakresie higieny komputerowej może znacząco zmniejszyć szkody na skutek potencjalnych incydentów, a nawet całkowicie ich uniknąć.
Zgłoś online zamiar głosowania korespondencyjnego
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-05 15:00 - dodaj komentarz
Profil zaufany lub e-dowód – to jedyne, czego potrzeba, by zgłosić chęć głosowania korespondencyjnego. Warto to zrobić jak najszybciej. Zgłoszenie należy wysłać najpóźniej 12 dni przed wyborami, choć są wyjątki. W najbliższych wyborach prezydenckich (28 czerwca) nie trzeba iść do lokalu wyborczego, by oddać swój głos. Zagłosować można także korespondencyjnie. Chęć takiego udziału w wyborach od dziś można zgłosić przez internet. Nową e-usługę znajdziecie na portalu GOV.pl.
Zdalne otwieranie konta i inne cyfrowe udogodnienia dla mikroprzedsiębiorców w Banku Pekao
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-05 14:57 - dodaj komentarz
Już prawie co czwarta mikrofirma zostaje klientem Banku Pekao za pomocą kanałów zdalnych. To zasługa cyfrowych procesów otwierania konta oraz nowych funkcjonalności systemów bankowości internetowej i mobilnej. Mikroprzedsiębiorcy mogą korzystać z nowej wersji aplikacji PeoPay oraz serwisu bankowości elektronicznej Pekao24. Dodatkowo, za zdalne otwarcie konta firmowego klient może otrzymać 300 zł premii w ramach promocji „1000 zł premii dla firm”.
Orange Polska w Rankingu Odpowiedzialnych Firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-05 14:55 - dodaj komentarz
Poznaliśmy wyniki 14. Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Orange Polska zajął 3. miejsce w kategorii usługi, handel i transport. Przed nami byli Schenker i Grupa Raben. Zajęliśmy też 4. miejsce w klasyfikacji ogólnej, w której na 1. miejscu znalazły się ING Bank Śląski oraz BNP Paribas Bank Polska. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom. Ranking co roku jest wyzwaniem, ponieważ ankieta zmienia się i dojrzewa wraz z rynkiem, podąża za trendami i
Smartfony za złotówkę na 9. urodziny T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-05 14:53 - dodaj komentarz
Urodziny to czas prezentów, ale – jak się okazuje – nie tylko dla samego jubilata! Swoje dziewiąte urodziny T-Mobile Polska chce świętować razem z klientami i to właśnie dla nich przygotował niespodzianki z tej okazji. Od 5 czerwca w sklepie internetowym operatora użytkownicy będą mogli nabyć aż dziewięć smartfonów czołowych producentów za symboliczną złotówkę.
Małopolska Karta Aglomeracyjna w aplikacji mObywatel
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-05 14:47 - dodaj komentarz
Aplikacja mObywatel wypływa na nowe wody, a dokładniej rzecz ujmując – wyjeżdża. Mieszkańcy Małopolski - jako pierwsi w kraju - będą mogli w niej trzymać swoje bilety. Kto jeździ transportem zbiorowym zna ten ból – karty miejskie, podobnie jak inne tego rodzaju dokumenty mają zdolność nagłego znikania. Oczywiście w najmniej oczekiwanym i najgorszym z możliwych momentów. Wkrótce o tej kwestii będą mogli zapomnieć mieszkańcy Małopolski.
Biometria, płatności natychmiastowe i split payments w GOmobile Biznes
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-06-05 14:43 - dodaj komentarz
Bank BNP Paribas udostępnił swoim klientom biznesowym nowe funkcjonalności w aplikacji mobilnej GOmobile Biznes. Wśród nowości jest między innymi wykorzystanie biometrii do uruchamiania aplikacji, realizowanie płatności natychmiastowych oraz obsługa płatności podzielonych, czyli tzw. split payments. Bank niedawno zdecydował o odświeżeniu i uzupełnieniu ekosystemu bankowości internetowej dla firm, w skład którego obecnie wchodzą: główny system bankowości internetowej
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: