GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Co drugi pracownik korzysta z nowoczesnych technologii w biurze a 40proc. chciałoby
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-11 16:19 - dodaj komentarz
Nowoczesne budynki biurowe są naszpikowane technologią. To nie tylko podążanie za trendami rynkowymi, ale też oczekiwaniami pracowników. Z raportu CBRE „PropTech Index 2019. Zaawansowanie technologiczne biurowców a oczekiwania i potrzeby cyfrowe najemców” wynika, że już 2 na 10 pracujących korzysta z nowoczesnych aplikacji biurowych codziennie, a 31% od czasu do czasu. Do tego aż 40% osób korzystałoby z rozwiązań cyfrowych, gdyby te były dostępne.
HUAWEI Band 4 – nowa generacja inteligentnych opasek sportowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-11 16:03 - dodaj komentarz
HUAWEI Band 4 to nowa, udoskonalona wersja inteligentnej opaski sportowej od Huawei, która pomaga w codziennym dbaniu o zdrowie. Urządzenie wyposażone jest w kolorowy, dotykowy wyświetlacz o przekątnej 0,96 cala, a ładowanie odbywa się w komfortowy sposób – poprzez port USB wbudowany w pasek. Opaska będzie dostępna w sprzedaży od 11 października w rekomendowanej cenie 199 zł. HUAWEI Band 4 to urządzenie opracowane z myślą o aktywnych osobach – umożliwia codzienne monitorowanie stanu zdrowia.
E-usługi wyborcze – mamy rekord
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-11 15:59 - dodaj komentarz
Ponad ćwierć miliona osób złożyło online wnioski o dopisanie do rejestru oraz spisu wyborców. To rekord! Wniosek o wpis do rejestru wyborców złożyły przez Internet dokładnie 44 703 osoby. O dopisanie do spisu wyborców zawnioskowało elektronicznie aż 219 711 osób. Razem to 264 414 osób. Dla porównania – przed wyborami do Parlamentu Europejskiego takich wniosków było ogółem ok. 45 tysięcy.
HUAWEI nova 5T od Huawei – nowy smartfon z potężnym aparatem głównym
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-11 15:56 - 1 komentarz
HUAWEI nova 5T to nowy smartfon Huawei z potężną optyką, opierającą się na 48 MP obiektywie głównym i 32 MP aparatem do selfie. Premium design to jeden z atutów urządzenia – obudowa wykonana jest z wysokiej jakości szkła, a czytnik linii papilarnych znajduje się na boku urządzenia, co poprawia komfort obsługi. Telefon można też bardzo szybko naładować – do 50% w ciągu 30 minut. HUAWEI nova 5T będzie dostępny w sprzedaży od 28 października w rekomendowanej cenie 1 999 zł.
Już ponad 2000 szkół korzysta z mLegitymacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-11 15:52 - dodaj komentarz
Idziemy jak burza, a Wy idziecie razem z nami! Uczniowie z ponad dwóch tysięcy szkół korzystają już z naszej mLegitymacji. Czekamy na kolejnych chętnych. Wystarczy wypełnić prosty formularz. mLegitymacja to mówiąc najprościej jak się da – legitymacja szkolna w telefonie. Aby ją mieć, szkoła musi przystąpić do naszego projektu. To nic trudnego. Nie trzeba za nic płacić, nie trzeba kupować nowego sprzętu. Wystarczy, że dyrektor szkoły lub wskazana przez niego osoba wypełnią
Pierwszy w Europie telewizor LG OLED 8K sprzedany w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-11 15:49 - dodaj komentarz
Najlepsza technologia i kinowa jakość zawsze znajdzie swoich wielbicieli, dla których cena nie jest wyzwaniem. Kosztujący 130 000 zł, pierwszy na świecie 88-calowy telewizor OLED 8K od LG, bardzo szybko znalazł swojego nabywcę w Polsce i to w zaledwie dwa tygodnie od momentu polskiej premiery. LG OLED TV 8K jest zarówno pierwszym na świecie telewizorem OLED 8K, jak również największym modelem OLED dostępnym w sprzedaży.
Zestaw Sony w supercenie w Plusie - Xperia 5 ze słuchawkami WF-1000XM3
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-11 15:46 - dodaj komentarz
Od piątku 11 października w ofercie Plusa znajdzie się wyjątkowy zestaw produktów firmy Sony – łączący w sobie rozrywkę i twórcze możliwości elegancki smartfon Sony Xperia 5 oraz bezprzewodowe słuchawki z systemem osłabiania zewnętrznego hałasu - Sony WF-1000XM3. Zestaw ten będzie dostępny zarówno w Plus Abonament, jak i w ofercie zakupu sprzętu na raty 0%, bez kosztów abonamentu.
Kaspersky Endpoint Security for Business chroni przed zagrożeniami bezplikowymi
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-11 15:40 - dodaj komentarz
Rozwiązanie Kaspersky Endpoint Security for Business osiągnęło współczynnik wykrywania na poziomie 100% oraz najwyższy współczynnik zapobiegania zagrożeniom spośród 14 producentów ochrony punktów końcowych uczestniczących w teście przeprowadzonym niedawno przez niezależne laboratorium AV-TEST. Produkty oceniano pod kątem możliwości wykrywania zagrożeń bezplikowych, jak również ochrony przed szkodliwymi działaniami i łagodzenia ich skutków.
Medycyna z prędkością 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-11 15:36 - dodaj komentarz
Oczekiwania wobec zmian jakie 5G wprowadzi w sektorze usług medycznych są duże. Przyszłość stanowią inteligentne urządzenia przenośne, automatyzacja i digitalizacja procedur, zdalna chirurgia robotyczna oraz sztuczna inteligencja w diagnostyce chorób. Wysoka niezawodność i upowszechnienie tych rozwiązań będzie możliwe tylko w sieciach umożliwiających transfer gigabajtów danych w czasie rzeczywistym. W branży medycznej, gdzie sekunda może zaważyć na powodzeniu
Orange: Najlepsze programy społeczne 30-lecia
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-10-11 15:34 - dodaj komentarz
O 30-stu minionych latach gospodarki wolnorynkowej możemy mówić także z perspektywy społecznej odpowiedzialności biznesu. Choć na początku odpowiedzialność ta ograniczała się w dużej mierze do programów charytatywnych, z czasem przybrała formy bardziej zorganizowanego zaangażowania społecznego. Ostatecznie przerodziła się w kompleksowe strategie społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego biznesu. 4 programy społeczne Orange Polska i Telekomunikacji Polskiej wśród najlepszych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: