GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Orange ruszyło z przedsprzedażą Samsunga Galaxy Note 20
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-07 13:26 - dodaj komentarz
Koreański koncern pokazał nowe smartfony: Galaxy Note 20 5G i Galaxy Note 20 Ultra 5G. To kolejne dwa modele telefonów, na których będziecie mogli korzystać z oferty #hello5G. Łącznie będzie ich już 14. Dla przypomnienia są to: Huawei P40, Huawei P40 Pro; Huawei P40 Pro+, Huawei P40 Lite 5G, Motorola Edge, Xiaomi Mi 10, Xiaomi Mi 10 Pro, Xiaomi Mi 10 Lite 5G, LG Velvet, Sony Xperia 1 II, Samsung S20+ 5G, Samsung S20 Ultra, Samsung Note 20 5G i Samsung Note 20 Ultra 5G.
Cyberprzestępcy wykorzystują legalne narzędzia w 30proc. udanych cyberincydentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-07 13:22 - dodaj komentarz
W niemal jednej trzeciej (30%) cyberataków zbadanych w 2019 r. przez globalny zespół firmy Kaspersky ds. reagowania na cyberincydenty wykorzystywano legalne narzędzia zdalnego zarządzania i administracji. Dzięki nim sprawcy mogą pozostać niezauważeni przez dłuższy czas – średnia długość nieprzerwanych ataków cyberszpiegowskich oraz incydentów kradzieży poufnych danych to aż 122 dni. Dane te pochodzą z nowego raportu z analizy reagowania na incydenty firmy Kaspersky.
Samsung prezentuje pięć nowych urządzeń Galaxy
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-07 13:18 - dodaj komentarz
Podczas pierwszego wirtualnego wydarzenia Galaxy Unpacked, Samsung zaprezentował imponujące portfolio nowych produktów. Przedstawiono pięć nowych urządzeń, które płynnie się integrują, służąc użytkownikom w szybko zmieniającym się świecie. Są to: Galaxy Note20, Galaxy Note 20 5G i Galaxy Note20 Ultra 5G, najpotężniejsze jak dotąd smartfony serii Note, Galaxy Tab S7 i S7+, wszechstronne tablety łączące efektywność z kreatywnością, Galaxy Watch3, smartwatch klasy premium o
Usługa Gdzie jest dziecko bezpłatnie od T-Mobile na 30 dni
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-07 13:09 - dodaj komentarz
W czasie letnich wyjazdów szczególnie ważne jest bezpieczeństwo najmłodszych, dlatego T-Mobile w ramach akcji „Happy Fridays” udostępnia usługę „Gdzie jest dziecko” na 30 dni. Nowi użytkownicy serwisu będą mogli wypróbować go za darmo, zaś dotychczasowi rozszerzyć zakres usługi o nielimitowaną liczbę lokalizacji. Bonus można aktywować od 7 do 9 sierpnia w aplikacji Mój T-Mobile lub poprzez SMS.
Elite 3 – nowy alkomat półprzewodnikowy od AlcoSense
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-07 13:02 - dodaj komentarz
AlcoSense wprowadza do sprzedaży nowy, przystępny cenowo model alkomatu osobistego. Elite 3 to urządzenie z sensorem półprzewodnikowym. Alkomat cechuje się dbałością o precyzję wyników oraz designem, z których znane są pozostałych modele producenta. Nawet najbardziej odpowiedzialni kierowcy mogą łatwo wpaść w pułapkę nieświadomej nietrzeźwości. Rano − po odespaniu imprezy − mając dobre samopoczucie chwytają za kluczki i wyruszają w drogę. Niestety może to być tylko złudne wrażenie.
WP Pilot z aplikacją na Samsung Smart TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-07 12:57 - dodaj komentarz
WP Pilot udostępnił właśnie nową aplikację dla użytkowników Samsung Smart TV. Pozwala na oglądanie prawie 100 kanałów telewizyjnych na żywo. Wystarczy do tego połączenie z internetem i pakiet telewizyjny WP Pilot. W najnowszej odsłonie aplikacji na telewizory Samsung Smart TV poprawiono również zgłaszane wcześniej błędy oraz przygotowano bardziej przyjazny ekran zakupu. Nowe funkcjonalności aplikacji dostępne będą dla użytkowników korzystających z pakietu premium w WP Pilot. ​
Netia buduje najnowocześniejsze Data Center w aglomeracji warszawskiej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-07 12:54 - dodaj komentarz
Na początku 2021 roku pierwsi klienci będą mogli korzystać z usług kolokacji infrastruktury i rozwiązań chmurowych z linii NetiaNext, świadczonych w najnowocześniejszym data center Grupy Netia, zlokalizowanym zaledwie 10 km od centrum Warszawy. Netia systematycznie umacnia swoją pozycję na rynku zaawansowanych rozwiązań ICT, dla których bazą są nowoczesne centra danych (Data Center – DC). Po przejęciu na przełomie roku dużego data center w Krakowie i
Deutsche Telekom i Ericsson zacieśniają partnerstwo kontraktem 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-07 12:52 - dodaj komentarz
Ericsson (NASDAQ: ERIC) i Deutsche Telekom AG, największy pod względem przychodów dostawca usług telekomunikacyjnych w Europie, umocnili swoje partnerstwo dzięki nowej wieloletniej umowie na wdrożenie sieci dostępu radiowego 5G (RAN) w całych Niemczech. Zgodnie z warunkami umowy, kilka witryn mobilnych zostanie zaktualizowanych do najnowszego standardu technologii 5G w ciągu najbliższych kilku lat, przy użyciu produktów i rozwiązań Ericsson Radio System.
Grupa Atos ogłasza wyniki za pierwsze półrocze 2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-07 12:50 - dodaj komentarz
Atos, światowy lider transformacji cyfrowej, ogłosił wyniki finansowe za pierwsze półrocze 2020 roku. Duża dynamika sprzedaży. Wzrost liczby zamówień rok do roku o +9,4%. Wskaźnik zamówień do wartości księgowej na poziomie 112% (121% w Q2). Przychody na poziomie 5 627 mln euro, -2,8% wzrostu organicznego (-4,8% w Q2). Koszt akcji pozwolił osiągnąć marżę operacyjną na poziomie 450 mln euro, stanowiący 8,0% przychodów.
Dowód został na wakacjach? Zgłoś to online
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-08-07 12:46 - dodaj komentarz
Po powrocie do domu okazało się, że Wasz dowód osobisty postanowił zostać na wakacjach? To poważna sprawa, dlatego nie ma co czekać – zgłoście utratę dokumentu. Najszybciej zrobicie to online. Od początku wakacji z tej możliwości skorzystało już ponad 6 tysięcy osób. Co się może stać, jeśli ktoś o złych zamiarach zdobędzie Wasz dowód? Może np. na Wasze nazwisko wziąć kredyt. To właśnie dlatego nie warto zwlekać ze zgłoszeniem jego utraty.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: