GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

#WhatisLove - internetowa kampania UPC Polska (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 15:04 - dodaj komentarz
W UPC kochamy naszych klientów i chcemy dawać im jak najwięcej radości. Dlatego na co dzień skupiamy się na tym, w czym jesteśmy najlepsi - dostarczaniu najlepszej telewizji i superszybkiego internetu opartego na światłowodzie. #OgarniamyWłasnePodwórko najlepiej, jak potrafimy, dlatego w oczach klientów jesteśmy #NajbardziejPolecanymOperatorem. Jeśli kiedykolwiek doświadczysz małego hejtu, zawsze możesz na niego odpowiedzieć miłością… Tak jak UPC!
CERT Orange Polska w projekcie SIMARGL
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 15:01 - dodaj komentarz
Złośliwe oprogramowanie, wyciek informacji, czy stegomalware, polegający na ukrywaniu wykradanych od firm danych w legalnych treściach – to dziś jedne z najbardziej palących wyzwań w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Rozpoczęty właśnie trzyletni europejski projekt SIMARGL ma się zająć opracowaniem narzędzi bardziej skutecznego wykrywania tych zagrożeń. Skupia on ekspertów z kilkunastu europejskich instytucji naukowych i firm – wśród nich Orange Polska.
Zapraszamy na konferencję Internet Rzeczy – Polska Przyszłości
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:59 - dodaj komentarz
Jak dziś Polska prezentuje się na tle krajów zaawansowanych technologicznie? Jakie kroki musimy podjąć, aby w roku 2025 znaleźć się w centrum gospodarczej i technologicznej mapy Europy? Czy polskie gminy, firmy i ośrodki naukowe mają szanse być liderami światowej „rewolucji technologicznej? Na te i inne pytania postaramy się udzielić odpowiedzi podczas konferencji 2 lipca 2019 r.
ESET kolejny rok z tytułem czempiona kanału sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:56 - dodaj komentarz
Canalys to niezależna organizacja badawcza, znana ze swoich analiz dotyczących nowych technologii. W swoim ostatnim badaniu sklasyfikowała dostawców rozwiązań IT, oceniając ich skuteczność działania w kanale resellerskim (m.in. inwestycje, strategię, czy wyniki finansowe). Firma ESET drugi rok z rzędu została wskazana w raporcie wśród pięciu najlepszych producentów IT.
Samsung postawił na Times Square ekran o wielkości pięciu kortów tenisowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:55 - dodaj komentarz
Samsung Electronics ukończył instalację ogromnych wyświetlaczy LED na kultowym budynku One Times Square w Nowym Jorku. Wyświetlacze zajmują powierzchnię 1081 metrów kwadratowych i tworzą jedną z największych i najdroższych tego typu instalacji na świecie. Ekrany umieszczone w samym centrum najważniejszej „sceny reklamowej” świata, służą do wyświetlania dowolnych treści reklamowych oraz transmisji na żywo.
5 GB na wakacje w ofertach na kartę od Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:53 - dodaj komentarz
Ostatni szkolny dzwonek za nami, świadectwa odebrane, uczniowie i rodzice zaczynają wakacje. Hurrrraaaa… I z tej okazji przygotowaliśmy specjalny prezent dla klientów Orange na kartę. Od dnia 19 do północy 23 czerwca 2019 r. każdy klient w Orange na kartę może włączyć darmowy pakiet 5 GB. Po prostu wyślij SMS-a o treści WAKACJE pod nr 80111. Oczywiście, numer abonenta musi mieć możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Włączenie usługi nastąpi automatycznie.
Telefon dla dziecka na wakacje – o czym warto pamiętać?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:50 - dodaj komentarz
Samodzielny wyjazd dziecka na wakacje to stresujące wydarzenie przede wszystkim dla rodziców. Dla większości z nich naturalnym rozwiązaniem jest wyposażenie dziecka w telefon komórkowy. Niezależnie od tego, czy pociecha ma już swój telefon, czy otrzyma go dopiero na wakacje, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy, które pozwolą uniknąć kłopotów i niepotrzebnych wydatków.
Lepszy zasięg T‑Mobile w rejonie schroniska w Dolinie Roztoki
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:46 - dodaj komentarz
Góry nie są łatwym terenem do zapewnienia zasięgu, co oznacza, że zagwarantowanie odpowiedniego działania sieci jest dużym wyzwaniem. Dlatego też nadajniki instalowane są przede wszystkim przy popularnych szlakach i schroniskach. Bezpieczeństwo na szlakach, a także możliwość komunikowania się w górach jest niezwykle istotna, dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnej stacji bazowej, tym razem na terenie schroniska PTTK w Dolinie Roztoki.
Samsung: Prawdziwa moc fotografii w kampanii #BędzieCoWspominać
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:45 - dodaj komentarz
#BędzieCoWspominać to najnowsza kampania marki Samsung, promująca flagowe smartfony z linii Galaxy S10. W ramach akcji firma przypomni na czym polega prawdziwa moc fotografii i dlaczego tak naprawdę robimy zdjęcia. Zintegrowane działania prowadzone będą na łamach Glamour, Elle, National Geographic i National Geographic Traveller, w mediach społecznościowych ambasadorów akcji oraz w kanałach własnych marki.
Jak sieć 5G wpłynie na rozwój autonomicznych samochodów?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-06-19 14:41 - dodaj komentarz
Według szacunków firmy Gartner do 2020 roku na drogach poruszać się będzie około 250 mln połączonych z siecią pojazdów. Może nie będą to jeszcze całkowicie samosterujące pojazdy z filmów fantastycznych, ale będą one wyposażone w łącza bezprzewodowe obsługujące część procesów zautomatyzowanego prowadzenia pojazdów, inforozrywkę i aplikacje zwiększające bezpieczeństwo ruchu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: