GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Wiosenne okno otwarte w Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-19 16:04 - dodaj komentarz
Wiosenny powiew świeżości w naszej Telewizji Osobistej! Otwórz się na nowości, korzystając z odblokowanego dostępu do 9 kanałów telewizyjnych z pięciu różnych pakietów! Przed nami Wielkanoc i majówka – doskonała okazja na odpoczynek i wspólne spędzanie czasu z najbliższymi. Z tej okazji zapewniamy Wam szereg emocji w wiosennym oknie otwartym, dostępnym od 12 kwietnia do 10 maja. Jeśli jesteś fanem mocnych wrażeń włącz pakiet Sport i emocje!
Play: Nawet 200 GB bonusu po doładowaniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-19 16:02 - dodaj komentarz
Sieć Play wprowadza dziś, nową promocję dla klientów prepaid. Promocja polega na tym, że po aktywacji starterów Play na Kartę i Play internet na Kartę klienci będą dostawali darmowe GB. Dokładnie – 6 GB dla Play na Kartę i Formuła Play na Kartę, ważność bonusu 10 dni. I dla Play internet na kartę 5 zł – 7 GB, ważność bonusu 7 dni. Play internet na kartę 9 zł – 10 GB, ważność bonusu 7 dni. Darmowe GB po aktywacji startera i doładowaniu.
Bezpłatny internet UPC w salonach biznesowych LOT-u
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-19 15:58 - dodaj komentarz
Pasażerowie Polskich Linii Lotniczych LOT korzystający z salonów biznesowych „Polonez” i „Mazurek” należących do polskiego przewoźnika mogą od dziś korzystać, w ramach dedykowanej sieci Wi-Fi, z bezpłatnego internetu. Usługę uzupełniającą bogaty pakiet dla pasażerów komfortowych poczekalni dostarcza UPC Biznes, oferujący usługi cyfrowe dla firm. LOT Business Lounge „Polonez” na Lotnisku Chopina w Warszawie jest zarządzany przez polskiego przewoźnika od 1 lipca 2015 roku.
Nie daj się cyberprzemocy - weź sprawy w swoje ręce
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-19 15:49 - dodaj komentarz
Co trzeci nastolatek, który doświadczył przemocy w Internecie nikomu o tym nie powiedział, nikogo nie poprosił o pomoc - to jeden z wniosków najnowszego badania NASK "Nastolatki 3.0". Weźmy zatem sprawy w swoje ręce. Cyberprzemoc (cyberbullying) jest zjawiskiem, które zakłada dużą nierówność sprawcy i ofiary. Sprawca jest na silniejszej pozycji (biegłość w używaniu Internetu, grupa wspierająca jego zachowania itp.).
Klienci Chipotle zgłaszają fałszywe zamówienia obciążające ich konta
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-19 15:46 - dodaj komentarz
Miłośnicy meksykańskiej kuchni w USA ponoszą „dodatkowe koszty”, co nie jest dla nich powodem do zadowolenia. Korzystając z serwisów Twitter i Reddit zaczęli informować opinię publiczną o tym, że sieć restauracji Chipotle nie reaguje na zgłaszane przypadki uzyskiwania dostępu przez hakerów do kart płatniczych, zarejestrowanych na kontach klientów sieci.
Orange: Xiaomi Redmi Note 7 - test (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-19 15:42 - dodaj komentarz
Jeśli jesteście w ferworze przygotowań do świąt, to zróbcie chwilę przerwy i zobaczcie video test nowego Xiaomi Redmi Note 7. Zapewniam, że warto. Xiaomi, czyli Redmi Note 7 w wersji 64GB jest już dostępny w sklepie orange. Znacie już ceny, a teraz pora na wrażenia z korzystania z tego zaskakująco dobrego średniopółkowca. Chiński producent zaskoczył i znokautował konkurencję, przynajmniej pod względem rozdzielczości głównego aparatu. 48 Mpx daje szereg możliwości.
Nowy MIX BOX T‑Mobile z figurką kolekcjonerską z filmu Avengers
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-19 15:39 - dodaj komentarz
Nowy film Marvela „Avengers. Koniec gry” w kinach już 25 kwietnia, a od 19 kwietnia w T‑Mobile startuje nowa oferta MIX BOX: oprócz smartfonów w doskonałych cenach w zestawie znajdą się figurki Funko POP! Avengers z głównymi bohaterami superprodukcji. Kolekcjonerskie boxy – świetny pomysł na prezent. W zestawie kolekcjonerskim dostępnym w T‑Mobile można będzie otrzymać jedną z czterech zabawek przedstawiających najpopularniejsze postacie filmu Marvela: czyli Iron Mana, Kapitana Amerykę,
Wielkanoc w Telewizji WP
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-19 15:33 - dodaj komentarz
Premierowe odcinki serii Mistrzowie Kabaretu, kultowy polski „Miś”, filmy dokumentalne oraz pasmo o brytyjskiej rodzinie królewskiej. To najważniejsze propozycje w wielkanocnej ramówce Telewizji WP. Widzowie korzystający z platformy nc+ mogą oglądać Telewizję WP na nowej pozycji nr 73. W Niedzielę Wielkanocną Telewizja WP pokaże premierowe odcinki Mistrzów Kabaretu. Kolejna, 7. już seria kabaretowego show, pełna jest niebanalnych osobowości.
Już dziś rozlicz się z fiskusem za pomocą Profilu Zaufanego
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-18 16:05 - dodaj komentarz
Zostały już niecałe dwa tygodnie by złożyć zeznanie podatkowe za 2018 rok. Do 30 kwietnia na portalu podatki.gov.pl możesz zatwierdzić lub odrzucić swój e-PIT. Już dziś wykorzystaj do tego Profil Zaufany. Oszczędzisz czas i ułatwisz sobie życie rozliczając się on-line. Najprościej i najkrócej możesz sprawdzić i wysłać swój e-PIT logując się Profilem Zaufanym, z którego korzysta już niemal 3,4 miliona Polaków.
Codzienne Polaków zakupy – dane z badania Gemius/PBI
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-04-18 16:02 - dodaj komentarz
Robienie codziennych zakupów deklaruje 15 394 063 polskich internautów - tak wynika z najnowszego badania Gemius/PBI. Porównując tę liczbę z ostatnimi danymi GUS, okazuje się, że stanowią oni ponad 40% dorosłych Polaków. Czego jeszcze możemy się dowiedzieć o Polakach na zakupach? Dzięki nowym zmiennym, wprowadzonym do badania, możemy znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytań.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: