GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Praca hybrydowa i wyzwania dla cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-22 12:32 - dodaj komentarz
W 2020 roku wiele firm musiało wprowadzić w nagłym trybie zmiany w swoim modelu działania, zaś dla wielu normą stała się praca zdalna. Kiedy pandemia COVID-19 ustąpi, niektórzy pracownicy wrócą do biur, ale część będzie kontynuować wykonywanie służbowych obowiązków z domu. „Praca” jest bowiem coraz częściej postrzegana jako czynność, a nie miejsce, do którego trzeba codzienne dojeżdżać.
Orange: Tablety dla świetlic
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-21 14:54 - dodaj komentarz
Do Towarzystwa Przyjaciół Dzieci przekazaliśmy pierwszą partię tabletów. To efekt akcji Pomagajmy Gigabajtami, w której klienci oddawali swoje niewykorzystane pakiety danych na szczytny cel. Zaczął się nowy semestr szkolny, więc sprzęt przyda się wychowawcom placówek, aby wspierać dzieciaki w odrabianiu lekcji i po prostu być z nimi w kontakcie.
UPC Polska najszybszym ogólnopolskim operatorem w 2020 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-21 14:51 - dodaj komentarz
W obliczu wyzwań, które przed użytkownikami i dostawcami internetu postawiła pandemia Covid-19, w 2020 roku UPC Polska oferowała klientom najszybszy internet spośród wszystkich operatorów ogólnopolskich według rankingu portalu Speedtest.pl. Pandemia Covid-19 sprawiła, że w 2020 roku nieskrępowany dostęp do szybkiego internetu stał się dla użytkowników niezbędnym narzędziem do pracy, nauki czy utrzymywania kontaktów z bliskimi.
Sprawdź kto - kampania skierowana do odbiorców prądu i gazu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-21 14:49 - dodaj komentarz
To już siódma edycja kampanii edukacyjno-informacyjnej Towarzystwa Obrotu Energią. Celem kampanii jest propagowanie wiedzy o rynku energii elektrycznej i gazu oraz budowanie zdrowej konkurencji opartej na zasadach fair play. W kampanii uczestniczą największe spółki energetyczne: Enea, Energa Obrót – spółka zależna Energi z Grupy ORLEN, innogy Polska, Polkomtel oraz TAURON Sprzedaż.
Centrum GovTech i Microsoft łączą siły
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-21 14:44 - dodaj komentarz
21 stycznia br. GovTech Polska i Microsoft podpisały w Warszawie porozumienie, na mocy którego będą inicjowały wspólne projekty i wdrażały rozwiązania z wykorzystaniem technologii chmurowych w administracji publicznej. We wrześniu 2020, w pierwszym swoim przemówieniu przed Parlamentem Europejskim przewodnicząca Komisji Europejskiej, Ursula von der Leyen, podkreśliła konieczność przywrócenia Europy na właściwe tory, pomimo ciągłej niepewności spowodowanej przez COVID-19.
Xiaomi Mi 10T Pro 5G taniej nawet o 480 zł w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-21 14:40 - dodaj komentarz
Ten tydzień należeć będzie do Xiaomi. Od 21 do 27 stycznia smartfony tej marki kupicie w okazyjnych cenach. Polacy pokochali szczególnie telefony. Wyróżniają je: wytrzymała baterię, dobre parametry techniczne i aparaty fotograficzne, a także prosta obsługa. Przez najbliższe 7 dni wybrane modele będą jeszcze tańsze, jeśli zakupimy je w opcji z abonamentem.
Bon do IKEA? Nie dostaniesz 2000 zł, ale możesz stracić cyfrową tożsamość
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-21 14:36 - dodaj komentarz
Eksperci ds. cyberbezpieczeństwa ESET zidentyfikowali nową kampanię spamową. Wykorzystuje ona markę i identyfikację graficzną IKEA, kusząc możliwością otrzymania karty podarunkowej o wartości 2000 zł. Popularna sieć nie ma z nią jednak nic wspólnego. To kolejna odmiana kampanii wabiącej internautów fikcyjnymi nagrodami przyznawanymi rzekomo przez znane marki handlowe.
Bezpłatny dostęp do Supernet Video DVD dla klientów T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-21 14:33 - dodaj komentarz
Dla naszych klientów, którzy długie, zimowe wieczory lubią spędzać pod kocem, oglądając filmy i seriale, przygotowaliśmy prezent w ramach Happy Fridays na nadchodzący weekend. To usługa Supernet Video DVD, dzięki której dostęp do ulubionej rozrywki będzie możliwy przez 5 dni bez zużywania pakietu danych. Prezent można odebrać od 22 do 24 stycznia 2021 r. w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS.
Teraz naładujesz pilota energią słoneczną
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-21 14:32 - dodaj komentarz
Podczas targów CES 2021 Samsung zaproponował absolutnie rewolucyjne rozwiązanie w dziedzinie pilotów do telewizorów. Od 2021 roku pilot do dużej części telewizorów NEO QLED i Lifestyle będzie zasilany energią słoneczną, co pozwoli wyeliminować szkodliwe dla środowiska odpady oraz przełoży się na wygodę użytkowania. To dobry moment, aby przyjrzeć się, jak zmieniło się wzornictwo i funkcjonalność pilotów do telewizorów na przestrzeni ostatnich lat.
realme z dwoma flagowcami w 2021 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-01-21 14:24 - dodaj komentarz
realme już wkrótce zamierza poszerzyć swoją ofertę o smartfon z najnowszym układem MediaTek Dimensity 1200. Producent będzie wśród pierwszych marek, które wprowadzą na rynek flagowca z wydajnym chipem firmy MediaTek. Zaprezentowany właśnie MediaTek Dimensity 1200, który znajdzie się nadchodzącym flagowcu od realme, to 8-rdzeniowy układ SoC wykonany w zaawansowanym i bardziej energooszczędnym procesie produkcyjnym 6 nm.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: