GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Samsung Galaxy Z Flip4 5G 128 GB taniej nawet o 423 złote
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-31 15:08 - dodaj komentarz
W tym tygodniu Orange obniża ceny Samsungów. Smartfon i smartwatch tej marki dostępne są w atrakcyjnej ofercie. W promocji znajdziecie nawet i drona. Sprawdźcie, co wybrać. Przy zakupie Planów M i L Samsung Galaxy Z Flip4 5G 128 GB jest tańszy o ponad 400 złotych (cena zależna od planu mobilnego). Promocja potrwa do 12 kwietnia. Warto zainteresować się też obniżkami zestawów: Samsung Galaxy Z Flip4 5G 128 GB i Samsung Galaxy Watch5 44 mm eSIM oraz Samsung Galaxy Z Flip4 5G 128 GB i Samsung Galaxy Watch4 44 mm eSIM,
Sony wprowadza nowy, pełnoklatkowy aparat ZV E1
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-31 15:02 - dodaj komentarz
Firma Sony wprowadza na rynek nowy aparat z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu i wymiennymi obiektywami ZV-E1, przeznaczony dla autorów wideoblogów, którzy pragną tworzyć lepsze materiały. Ten nowy, zaawansowany technologicznie model plasuje się na szczycie gamy aparatów Sony do vlogowania. Współpracuje z wymiennymi obiektywami Sony z mocowaniem typu E, odznacza się wysoką czułością i umożliwia nagrywanie filmowego obrazu z bogatymi przejściami tonalnymi i niskim poziomem szumu.
Samsung Partnerem Głównym nowo otwartej Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-31 14:48 - dodaj komentarz
W piątek, 31 marca, odbyło się uroczyste otwarcie Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego. To pierwszy tego typu w Polsce ośrodek badawczo-rozwojowy, poświęcony innowacjom w edukacji. W Pracowni powstawać będą m.in. nowe eksponaty Centrum Nauki Kopernik, zestawy edukacyjne, scenariusze zajęć i programy rozwoju kompetencji. Firma Samsung od 2010 roku jest Partnerem Strategicznym Centrum Nauki Kopernik, a od 2019 roku wspiera działanie Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego. Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego to nowe miejsce na mapie
inFakt rozwija aplikację dla przedsiębiorców i szykuje nowe rozwiązania dla spółek
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-31 14:46 - dodaj komentarz
Na przedsiębiorców-użytkowników aplikacji inFaktu czekają wkrótce kolejne udogodnienia. W ramach generowania kwietniowego druku ZUS DRA będą oni mogli rozliczyć roczną składkę zdrowotną za 2022 rok. inFakt szykuje także nowe narzędzia dla spółek z o. o. oraz dodatkowe rozwiązania w ramach Pulpitu Finansowego, dzięki któremu można wygodnie sprawdzać stan firmowych finansów. Nowa składka zdrowotna, wyliczana według zasad wprowadzonych w ramach Polskiego Ładu, stała się znaczącym obciążeniem dla przedsiębiorców.
Microsoft Security Copilot zwiększy cyfrowe bezpieczeństwo
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-31 14:42 - dodaj komentarz
Microsoft ogłosił wprowadzenie na rynek usługi wykorzystującej nową generację sztucznej inteligencji do walki z cyberprzestępczością. Microsoft Security Copilot pozwoli zespołom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo lepiej zrozumieć krajobraz cyberzagrożeń, dając im narzędzia do szybszego ich wykrywania i reagowania na potencjalne incydenty. Usługa wykorzystuje do tego celu rozległą bazę informacji o zagrożeniach Microsoft wraz z wiodącą wiedzą branżową, aby wspomóc pracę specjalistów z tego obszaru poprzez łatwego w użyciu
Authologic rozszerza swoją działalność na siedmiu europejskich rynkach
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-31 14:39 - dodaj komentarz
Polski fintech Authologic wprowadza możliwość weryfikacji tożsamości na kolejnych rynkach. Nowe wdrożenia pozwolą na weryfikację tożsamości online przy użyciu nowych metod w Belgii, Holandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii i Austrii. Authologic agreguje i koordynuje w jednym API metody umożliwiające zdalną weryfikację tożsamości poprzez dane bankowe, cyfrowe dowody osobiste i dane biometryczne. Authologic udostępniło wiodące cyfrowe metody weryfikacji tożsamości w kolejnych krajach Europy.
2 raty gratis na wybrane modele iPhone i inne promocje w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-31 14:36 - dodaj komentarz
Play ruszamy z ciekawymi promocjami i zdecydowanie warto o nich napisać! To dobry czas dla osób planujących zakupić smartfona lub akcesoria – zbieramy dla Was informacje o tym, jak kupić wybrane urządzenia taniej. 2 raty gratis na wybrane modele iPhone. Na dobry początek – iPhone! Każdy, kto przedłuży umowę, przeniesie się z innej sieci lub po prostu zdecyduje się na nowy numer i wybierze ofertę Play L lub HOMEBOX może otrzymać 2 raty gratis.
Fortinet prezentuje nowe produkty i usługi przeznaczone dla ochrony środowisk OT
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-31 14:29 - dodaj komentarz
Fortinet, globalny lider w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, który dąży do konwergencji sieci i rozwiązań ochronnych, wprowadził do oferty nowe produkty oraz usługi dla środowisk technik operacyjnych (OT), stanowiące rozszerzenie platformy Fortinet Security Fabric for OT, a także rozbudował funkcjonalność już istniejących. Dzięki temu Fortinet umożliwia przedsiębiorstwom budowanie platformy zintegrowanych rozwiązań w celu skutecznego ograniczania ryzyka dla środowisk OT i IT, płynącego z cyfrowych zagrożeń.
Reskilling - ratunek nie tylko dla firm, ale również dla samych siebie
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-31 14:25 - dodaj komentarz
Potencjał reskillingu i upskillingu jest już wreszcie dostrzegany przez decydentów na poziomie europejskim. To właśnie przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen zaproponowała, aby rok 2023 był “Europejskim Rokiem Umiejętności”. Jest to idealna okazja dla Europejczyków na poprawę swoich zdolności cyfrowych, a dla przedsiębiorstw jest to dobry moment, by wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy. Badanie przeprowadzone przez The Network i Boston Consulting Group wykazało, że aż 63% Polaków deklaruje gotowość do
AutoMapa: Nowa funkcja w nawigacji, dostępna nie tylko na wiosnę
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-03-30 13:22 - dodaj komentarz
Koszyki, pudełka, segregatory i inne organizery masowo wkradły się nie tylko do naszych szafek, ale i teczek, telefonów, komputerów – słowem po prostu do „życia”. Układamy sobie swoją przestrzeń, sortujemy kolorami ubrania i książki na półkach, segregujemy katalogi i maile, a nawet ikonki aplikacji w telefonie. Pojawiają się poradniki i „life hacki”,jak coś zrobić sprytniej i lepiej poukładać, a wszystko, co to ułatwi, budzi zainteresowanie. Szczególnie teraz, bo idzie wiosna – pora porządków!
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: