GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

PLAY najszybszą siecią mobilną w listopadzie według rankingu Speedest.pl (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-14 15:42 - dodaj komentarz
Koniecznie sprawdźcie listopadowe wyniki speedtest.pl! Korzystanie z roamingu krajowego w przypadku fioletowego operatora znacząco ogranicza prędkość transferu. Widać to wyraźnie kiedy się spojrzy na wyniki testów bez roamingu, w których Play zajął pierwsze miejsce pokonując pozostałą trójkę. Play dąży do tego, żeby w ogóle zrezygnować z roamingu krajowego.
Orange przypomina o dwóch smartfonach od HTC
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-14 15:31 - dodaj komentarz
Idą jednak święta, więc Orange postanowiło przypomnieć o dwóch takich urządzeniach, które może są mniej popularne, jednak gwarantuje Wam, że na pewno bardzo ładnie będą się prezentować pod choinką. Mam na myśli HTC Desire 12+ oraz HTC U12 Life. Od zawsze kibicuję HTC – nie tylko dlatego, że mój pierwszy prawdziwy smartfon był tej firmy, lecz także ponieważ firma ta robi bardzo solidne i bardzo ładne urządzenia. Nie inaczej jest z tymi dwoma telefonami ze średniej i niższej półki.
#25latNASK - uroczystość z udziałem ministra cyfryzacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-14 15:25 - dodaj komentarz
NASK to bezpieczeństwo, Ogólnopolska Sieć Edukacyjna, nowoczesne rozwiązania nie tylko dla administracji, ale i całej gospodarki. NASK to synonim nowoczesności – powiedział minister cyfryzacji Marek Zagórski na uroczystej gali zorganizowanej z okazji 25-lecia Instytutu. NASK jest państwowym instytutem badawczym nadzorowanym przez Ministerstwo Cyfryzacji. Historia Internetu w Polsce to historia NASK - początkowo związanego z Uniwersytetem Warszawskim, a od 25 lat samodzielnej instytucji.
Mastercard i Polski Standard Płatności ogłaszają strategiczną współprac
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-14 15:23 - dodaj komentarz
Mastercard i Polski Standard Płatności (PSP), operator systemu płatności mobilnych BLIK, ogłosiły strategiczną współpracę. W ramach partnerstwa, BLIK dostarczy wygodną i niezawodną platformę płatności mobilnych i online, obdarzoną zaufaniem milionów polskich konsumentów. Mastercard zapewni innowacyjne technologie płatnicze, rozpoznawalną na całym świecie markę oraz globalną sieć akceptacji. Mastercard i PSP umożliwią użytkownikom BLIKA korzystanie z technologii zbliżeniowej we wszystkich
Badania dostępności stron i aplikacji mobilnych operatorów telekomunikacyjnych i pocztowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-14 15:19 - dodaj komentarz
Badania miały na celu ocenę stanu dostosowania stron internetowych, stron mobilnych i aplikacji przedsiębiorców telekomunikacyjnych i pocztowych dla potrzeb osób, objętych ryzykiem wykluczenia społecznego. Dotyczy to tak osób starszych jak i niepełnosprawnych. Istotne jest, by mogli się oni bez ograniczeń poruszać w przestrzeni cyfrowej, która pozwoli im na niezależność i uczestniczenie w życiu społecznym i gospodarczym kraju, społeczności lokalnej, szkoły czy miejsca pracy.
10 GB ekstra do odebrania w aplikacji Mój T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-14 15:18 - dodaj komentarz
Klienci T‑Mobile od niedawna mają pełen dostęp do nowej aplikacji mobilnej Mój T‑Mobile. Zaprojektowane od podstaw wg najnowszych standardów (user experience, szata graficzna, silnik) rozwiązanie pozwoli szybciej i łatwiej zarządzać usługami, sprawdzić potrzebne informacje związane z płatnościami czy ustawić automatyczne płatności - nawet 30 razy szybciej niż dzwoniąc do biura obsługi! A to tylko kilka z wielu możliwości, które daje nowa aplikacja.
e-Święta Polaków - czy klienci galerii handlowych kupują prezenty online?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-14 15:15 - dodaj komentarz
Firma Selectivv, specjalizująca się w realizacji kampanii mobile marketingowych i analizach zachowań użytkowników na podstawie danych z kanału mobile zbadała przedświąteczne zwyczaje zakupowe Polaków. W badaniu wykorzystano sprofilowane dane Selectivv obejmujące 14 mln użytkowników urządzeń przenośnych w kraju. Analizie poddano użytkowników 4 aplikacji zakupowych (allegro, AliExpress, OLX, Amazon) oraz klientów 5 popularnych centrów handlowych (3 w Warszawie i 2 we Wrocławiu).
Poczta Polska: nietrafione zakupy w ofercie Allegro SMART! można bezpłatnie zwrócić
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-14 15:12 - dodaj komentarz
Poczta Polska oferuje bezpłatne zwroty klientom Allegro SMART! To usługa szczególnie komfortowa w okresie przedświątecznych zakupów, może się bowiem zdarzyć, że kupowany w internecie prezent nie spełni oczekiwań. Zakupy z Allegro SMART! można odebrać w placówkach pocztowych, sklepach Żabka, stacjach Orlen i kioskach oraz salonikach Ruchu. Zapewnia to opcja wyboru formy dostawy pocztowej Odbiór w Punkcie.
Udostępnianie danych z rejestru PESEL - uwaga, zmiany
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-13 15:36 - dodaj komentarz
Usprawnienie i przyspieszenie prac urzędów - to jeden z celów zmian, które zaczną obowiązywać od 1 stycznia. Nowe przepisy dotyczą udostępniania danych z rejestru PESEL w trybie jednostkowym i za pomocą urządzeń teletransmisji. Nie chodzi o przekazywanie danych innym obywatelom, a jedynie uprawnionym podmiotom, takim jak sądy, prezydenci miast, wojewodowie, komornicy, straż miejska, itp.
UOKiK: Usługi telekomunikacyjne - zmiany w przepisach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-12-13 15:34 - dodaj komentarz
Nowelizacja prawa telekomunikacyjnego, która obowiązuje od dziś, wprowadza kilka ważnych zmian dla konsumentów korzystających z usług sieci komórkowych, telefonii stacjonarnej, telewizji kablowej i satelitarnej. Nie będzie już rozbieżności interpretacyjnych: po zmianie umowy przez telefon lub internet, możesz odstąpić od niej w ciągu 14 dni. Masz prawo wskazać kwotę, do której jesteś gotowy ponosić wydatki na SMS-y premium. Domyślna to 35 zł.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: