GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Orange dodaje MMS-y i zrównuje gigabajty
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-19 14:35 - dodaj komentarz
Od dzisiaj Orange modyfikuje ofertę unlimited i wprowadza nowość – „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB”. Od poprzedniczki różni się przede wszystkim dołożeniem nielimitowanych MMS-ów i równym pakietem gigabajtów dla wszystkich, niezależnie od stażu w ofercie. W nowej ofercie dostaniecie: nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w kraju oraz stały
Orange: Promocja tygodnia: HTC U12+ 900 zł tanie
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-19 14:26 - dodaj komentarz
Jak co czwartek, Orange ma dla Was konkretne zniżki na wybrany model telefonu. Dzisiaj jest to HTC U12+, czyli ubiegłoroczny flagowiec tajwańskiego producenta. W tygodniowej promocji, przy wyborze Planu Mobilnego 45 zapłacicie za niego aż 900 zł mniej, czyli 2011 zł. Jak to możliwe? Miesięczna rata spadła do 63 zł (ze 100 zł), a opłata na start to 499 zł. Przy wyborze Planu Mobilnego 55 miesięczna rata to 71 zł (zamiast 90 zł) i 0 zł na start. W obu planach mobilnych liczba rat to 24.
Nju rośnie razem z dzieckiem
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-12 15:22 - dodaj komentarz
Dzieci rozczyniające przygodę ze szkołą to już mniej lub bardziej zaawansowani użytkownicy usług telekomunikacyjnych. W telefonie głównie odbierają połączenia i sporadycznie dzwonią. Z internetu korzystają zwykle w domu, po wi-fi. Poza domem korzystają z niego dużo mniej. Gdy dostają swój pierwszy telefon warto zaopatrzyć je ofertę nju na kartę – wszystko dziennie za nie więcej niż 1,20 zł.
Powrót do szkoły z Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-06 16:41 - dodaj komentarz
Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego przygotowaliśmy specjalny prezent dla klientów Orange na kartę. Od dnia 6 do 8 września 2019 r. włącznie możecie włączyć darmowy pakiet 3 GB. Aby skorzystać z promocji należy wysyłać SMS o treści SZKOLA pod nr 80111. Włączenie usługi nastąpi automatycznie, a potwierdzenie otrzymacie SMS-em. Uwaga, numer abonenta musi mieć możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Taka mała paczuszka może się przydać, szczególnie że początek roku
Drapnij okazję w Orange dla Firm (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-06 16:34 - dodaj komentarz
Ponad połowa firm w Polsce jest już w Orange. Dlaczego? Bo można drapnąć okazję! Na przykład teraz jest to Samsung Galaxy A50 w supercenie. Dlatego od dziś emitowany jest spot o drapaniu… okazji. Za jego kreację odpowiada Havas Warsaw, produkcję Selfish 3, postprodukcję ICE Images, a zakup mediów Initiative Media. Spot wyreżyserował Tomek Nowak.
Zupełnie nowa, elastyczna oferta Vectry
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-04 15:36 - dodaj komentarz
Nowa, elastyczna oferta Vectry, oparta o prosty konfigurator, obejmuje wszystkie usługi operatora i skierowana jest do obecnych i nowych klientów. Od teraz mogą oni dowolnie wybierać pojedyncze usługi lub komponować dowolne zestawy, bez konieczności wyboru spośród sztywnych wielopaków.Jednocześnie otrzymują atrakcyjne ceny bez konieczności dokupowania np. usług premium. Ponadto wszystkie usługi i pakiety dostępne są w wariantach bez zobowiązania oraz ze zobowiązaniem 12 lub 24 mies.
10 zł na zakupy w Biedronce od Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-09-04 15:19 - dodaj komentarz
Zakupy w Biedronce od Plusa to nowa promocja dla użytkowników usług prepaid, w której za doładowanie konta za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego kwotą co najmniej 20 zł można otrzymać 10 zł na zakupy w sklepach tej marki. Promocja „Zakupy w Biedronce od Plusa” jest przeznaczona dla klientów, którzy w ciągu ostatniego roku nie dokonali zasilenia swojego numeru telefonu za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego.
100 zł na start w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-29 15:25 - dodaj komentarz
Od dzisiaj każdy nowy klient w Orange na kartę może otrzymać w prezencie 100 zł na rozmowy. Jak skorzystać z promocji? Wystarczy aktywować oraz zarejestrować nowy starter Orange na kartę (za wyjątkiem startera „Zawsze bez limitu po doładowaniu”), a następnie bezpłatnie włączyć promocję, wysyłając SMS o treści BONUS pod nr 815. Bonus wysokości 100zł jest ważny przez 30 dni od dnia aktywacji i może być wykorzystany na rozmowy ze wszystkimi sieciami komórkowymi i stacjonarnymi.
Atrakcyjne prezenty w specjalnym zestawie Plus na Kartę + kody na Ukrainę
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-28 15:36 - dodaj komentarz
Plus łączy Polskę z Ukrainą i zaczyna kolejne działania skierowane do obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce lub planujących do niej przyjazd. Teraz wprowadzony zostaje limitowany zestaw powitalny Plus na Kartę z atrakcyjnymi i bardzo przydatnymi gratisami. Tylko ze starterem Plus na Kartę można otrzymać kod na darmowy przekaz pieniężny z Polski na Ukrainę w ramach usługi myRia&Euronet na dowolną kwotę.
Taniej na Ukrainę z Heyah
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-08-28 14:19 - dodaj komentarz
Choć od EURO 2012 minęło już ponad siedem lat, Polacy i Ukraińcy mają sobie do przekazania jeszcze niejedną dobrą wiadomość. A dzięki ofercie na kartę od Heyah jest to wyjątkowo tanie. Operator rozszerzył swoje usługi pre-paid o oferty „Nielimitowane rozmowy z wybranymi numerami na Ukrainę” oraz „Tańsze połączenia na Ukrainę do wszystkich sieci”.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: