GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

T-Mobile udostępnia bezpłatne 5 GB w ramach Happy Fridays
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-22 16:25 - dodaj komentarz
Już za kilka dni przywitamy jeden z piękniejszych miesięcy, kiedy to znów zakwitną białe bzy. Aby umilić naszym klientom indywidualnym oczekiwanie na zbliżającą się majówkę, przygotowaliśmy dla nich darmowy pakiet 5 GB w ramach Happy Fridays, który mogą aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS między 23 a 25 kwietnia.
Samsung Galaxy S21 5G z trzema bezpłatnymi ratami w ofercie MagentaBIZNES
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-19 14:54 - 1 komentarz
W ostatnim czasie biznes w dynamicznym tempie przenosi się do internetu – tam, gdzie w bezpiecznych i komfortowych warunkach jest w stanie spotkać się ze swoimi klientami. Aby firmy mogły zagwarantować sprawną obsługę online, potrzebują solidnego zaplecza technologicznego zarówno na poziomie sprzętu, jak i łącza internetowego. Teraz taki zestaw zapewnia im oferta MagentaBIZNES. Klienci znajdą w nim niekończący się internet w połączeniu ze smartfonem Samsung Galaxy S21 5G z
Wiosenna promocja w Plusie: drugi smartfon za 1zł oraz 2x więcej GB
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-16 14:41 - dodaj komentarz
Wystartowała nowa, wiosenna promocja w Plusie – przy zakupie smartfona OPPO Reno4 Z 5G lub OPPO Reno5 5G na raty z ofertą abonamentową klienci otrzymują drugi smartfon OPPO A15 za 1 zł. Dodatkowo, w wybranych abonamentach klienci dostają także podwojoną liczbę gigabajtów. Drugi smartfon w prezencie za złotówkę i dwa razy więcej giga. OPPO Reno4 Z 5G dostępny jest za 1 zł na start i np. 36 rat po 47 zł za sprzęt, zaś OPPO Reno5 5G można nabyć za 1 zł na start i np. 36 rat po 56 zł za sprzęt.
Huawei i  Xiaomi Redmi Note 10 Pro taniej nawet o ponad 120 złotych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-15 13:37 - dodaj komentarz
ym razem Orange startuje z promocją na dwa smartfony. Każdy z nich można kupić osobno, nie jest to duet, ale łączy je to, że oba mają dobrą, nową cenę. I będą dostępne taniej tylko przez 7 dni. Oferta tygodnia Orange. Akcja skierowana jest wszystkich użytkowników Orange Love i Planów Mobilnych. Zarówno nowych, jak i tych, którzy przedłużają swoje umowy. Ceny mogą różnić się w zależności od pakietu, jaki posiadamy. Huawei P40 Lite w wybranych ofertach występuje taniej nawet o 144 zł, a Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/64 GB można dostać
Orange: Promocja na Player i Video Pass
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-12 15:18 - dodaj komentarz
Ruszyła właśnie nowa akcja dla klientów aplikacji Mój Orange. Już teraz, za jedyne 5 złotych, mogą oni zakupić dostęp do Playera – platformy filmowo-telewizyjnej, na aż 180 dni! Wcześniej za taką cenę można było korzystać z oglądania przez miesiąc, a teraz za tę symboliczną kwotę będziemy cieszyć się premierowymi produkcjami i ulubionymi serialami prawie przez pół roku!
Smartfony LG, Xiaomi i OPPO – taniej przez najbliższe dni
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-09 13:39 - dodaj komentarz
Dziś oferta tygodnia startuje wyjątkowo w piątek, ale jak zwykle na klientów Orange czekają atrakcyjne smartfony w obniżonych cenach. Tym razem przeceniliśmy modele, takie jak: LG K42, Xiaomi Redmi Note 9 3/64 GB, OPPO Reno4 Lite. Promocja skierowana jest do nowych i obecnych klientów usług abonamentowych – Orange Love i Planów Mobilnych. W zależności o pakietu, jaki posiadają ceny mogą być niższe od ok 100 do nawet ponad 400 złotych.
Supernet Video DVD bezpłatnie dla klientów indywidualnych T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-08 14:15 - dodaj komentarz
Dla pasjonatów filmów i seriali każda okazja jest dobra, aby spędzić kolejną godzinę przed ekranem. Z myślą o nich (i nie tyko) w ten weekend, w ramach Happy Fridays, udostępniamy naszym klientom indywidualnym usługę Supernet Video DVD bezpłatnie na 5 dni. Dzięki temu będą mogli oglądać ulubione materiały wideo bez obawy o zużyte gigabajty. Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub SMS‑em od 9 do 11 kwietnia.
Podwajamy gigabajty na wiosnę – startuje nowa kampania T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-02 13:35 - dodaj komentarz
Wiosną wszystko się budzi, również ciekawość! Aby ją szybko zaspokoić i sprawdzić, co w trawie piszczy, warto zajrzeć do naszej wiosennej oferty. Dlaczego? Bo tej wiosny gigabajty w T‑Mobile wyjątkowo rozkwitły, a dokładniej zostały przez nas podwojone. O tej wiosennej ofercie można już dziś dowiedzieć się więcej w telewizji, internecie i w punktach sprzedaży, gdzie wystartowała nasza kampania, promująca nowe taryfy 5G z podwojonymi paczkami gigabajtów na dwa lata.
Bezpłatne 60 minut na święta wielkanocne od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-01 14:24 - dodaj komentarz
Jak święta wielkanocne, to przede wszystkim z tymi, którzy są dla nas ważni – nawet jeśli nie mogą być blisko. Aby ułatwić naszym klientom indywidualnym kontakt z ważnymi dla nich osobami, w tym tygodniu w ramach akcji Happy Fridays udostępnimy pakiet 60 darmowych minut do wszystkich w Unii Europejskiej. Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub SMS-em.
Orange Flex na wiosnę – 50proc. zniżki
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-30 14:03 - dodaj komentarz
Wiosna za oknem, coraz cieplej i słoneczniej. Orange ma też wiosenną promocję, dzięki której nowi klienci Orange Flex mogą aktywować dowolny plan z rabatem 50% przez 3 miesiące. Wystarczy podać kod WIOSNA21 przed wybraniem metody płatności, by cieszyć się zniżką. Cena zostanie obniżona automatycznie po dodaniu kodu promocyjnego. Orange Flex, czyli sieć w aplikacji to elastyczna oferta z nielimitowanymi połączeniami, wiadomościami SMS i MMS w kraju i w roamingu w UE
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: