GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - T-mobile

Samsung Galaxy S21 5G z trzema bezpłatnymi ratami w ofercie MagentaBIZNES
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-19 14:54 - 1 komentarz
W ostatnim czasie biznes w dynamicznym tempie przenosi się do internetu – tam, gdzie w bezpiecznych i komfortowych warunkach jest w stanie spotkać się ze swoimi klientami. Aby firmy mogły zagwarantować sprawną obsługę online, potrzebują solidnego zaplecza technologicznego zarówno na poziomie sprzętu, jak i łącza internetowego. Teraz taki zestaw zapewnia im oferta MagentaBIZNES. Klienci znajdą w nim niekończący się internet w połączeniu ze smartfonem Samsung Galaxy S21 5G z
Supernet Video DVD bezpłatnie dla klientów indywidualnych T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-08 14:15 - dodaj komentarz
Dla pasjonatów filmów i seriali każda okazja jest dobra, aby spędzić kolejną godzinę przed ekranem. Z myślą o nich (i nie tyko) w ten weekend, w ramach Happy Fridays, udostępniamy naszym klientom indywidualnym usługę Supernet Video DVD bezpłatnie na 5 dni. Dzięki temu będą mogli oglądać ulubione materiały wideo bez obawy o zużyte gigabajty. Prezent można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub SMS‑em od 9 do 11 kwietnia.
Podwajamy gigabajty na wiosnę – startuje nowa kampania T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-02 13:35 - dodaj komentarz
Wiosną wszystko się budzi, również ciekawość! Aby ją szybko zaspokoić i sprawdzić, co w trawie piszczy, warto zajrzeć do naszej wiosennej oferty. Dlaczego? Bo tej wiosny gigabajty w T‑Mobile wyjątkowo rozkwitły, a dokładniej zostały przez nas podwojone. O tej wiosennej ofercie można już dziś dowiedzieć się więcej w telewizji, internecie i w punktach sprzedaży, gdzie wystartowała nasza kampania, promująca nowe taryfy 5G z podwojonymi paczkami gigabajtów na dwa lata.
Bezpłatne 60 minut na święta wielkanocne od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-01 14:24 - dodaj komentarz
Jak święta wielkanocne, to przede wszystkim z tymi, którzy są dla nas ważni – nawet jeśli nie mogą być blisko. Aby ułatwić naszym klientom indywidualnym kontakt z ważnymi dla nich osobami, w tym tygodniu w ramach akcji Happy Fridays udostępnimy pakiet 60 darmowych minut do wszystkich w Unii Europejskiej. Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub SMS-em.
Heyah 01 startuje z nową ofertą subskrypcyjną (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-30 13:47 - dodaj komentarz
By dotrzymać kroku ciągłym zmianom, czasami warto sięgnąć po… taneczny krok. I właśnie z takim dynamicznym zacięciem Heyah 01 startuje dziś z odświeżoną ofertą w formie subskrypcji. Każdy nowy użytkownik, który wybierze Heyah 01 w wiosennej odsłonie, otrzyma 30-dniowy dostęp do nielimitowanych rozmów, SMS-ów, MMS-ów i paczkę aż 20 GB za symboliczną złotówkę.
10 darmowych GB od T-Mobile do odebrania na mecze reprezentacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-25 15:21 - dodaj komentarz
Pierwsze tygodnie kalendarzowej wiosny to także początek piłkarskich emocji. Już dziś wieczorem, o godz. 20.45, polska reprezentacja piłki nożnej rozegra pierwszy z meczów eliminacji do Mistrzostw Świata. Wybór prezentu na Happy Fridays był zatem prosty – tym razem nasi klienci indywidualni mogą odebrać aż 10 GB przez cały tydzień rozgrywek – od 25 do 31 marca – i bez obawy o zużyte gigabajty kibicować naszej drużynie narodowej.
T-Mobile: nowe taryfy 5G, urządzenia w elastycznych ratach i podwojone gigabajty
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-25 14:34 - dodaj komentarz
Niespełna dwa dni po udostępnieniu sieci 5G dla użytkowników T-Mobile na kartę ruszamy z kolejną ofensywą związaną z siecią piątej generacji. Od 24 marca nasi klienci abonamentowi mogą korzystać z nowych taryf 5G. Obok dotychczasowych opcji XS, S, M i L i pojawią się trzy taryfy 5G – M+, L+ i XL+ z odpowiednio 50, 100 i 150 GB w pakiecie. Co równie ważne, od dziś nasi klienci mogą także korzystać z nowego modelu sprzedaży urządzeń na elastyczne raty na 24 miesiące z atrakcyjnymi
Voucher 100 zł na smartfony w abonamencie od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-18 13:28 - dodaj komentarz
Dla tych, którzy w najbliższym czasie planują zakup nowego telefonu, mamy bardzo dobrą wiadomość – w tym tygodniu, w ramach akcji Happy Fridays, przygotowaliśmy voucher o wartości 100 zł na wybrane smartfony w abonamencie. Bonus można odebrać od 19 do 21 marca w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS. Kiedy pogoda za oknem zmienia się jak w kalejdoskopie, a codzienność zaskakuje nieprzewidzianymi wydarzeniami, , nasi klienci, wraz ze zbliżającym się weekendem, mogą być
Odbierz 10 GB na pierwszy dzień wiosny T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-18 12:58 - dodaj komentarz
Coraz dłuższe dni, ćwierkające ptaki i wyższe temperatury zwiastują zbliżający się pierwszy dzień wiosny. Wszystko to powoduje uśmiech na twarzy, ale w T‑Mobile chcemy dawać naszym klientom jeszcze więcej radości, dlatego od 19 do 21 marca udostępniamy bezpłatny pakiet 10 GB do wykorzystania przez 3 dni dla użytkowników ofert MIX i T-Mobile na kartę. Wiosenna aura sprzyja dłuższym spacerom czy wycieczkom rowerowym. Spędzając więcej czasu na dworze, na pewno przyda się dodatkowy pakiet internetu
Odbierz 15proc. rabatu na akcesoria Xiaomi od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-03-12 14:18 - dodaj komentarz
Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Ładna pogoda z pewnością sprzyja aktywnościom na zewnątrz, a także wiosennym porządkom. Aby domowe czynności były łatwiejsze, a czas spędzony na świeżym powietrzu jeszcze przyjemniejszy, warto zaopatrzyć się w odpowiednie gadżety. W związku z tym w tym tygodniu, w ramach akcji Happy Fridays, przygotowaliśmy dla naszych klientów kod rabatowy w wysokości 15% na wybrane urządzenia i akcesoria marki Xiaomi.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: